fot. StarLadder

MVP PK prezentuje nowy skład, glow wraca do drużyny

Na początku września MVP PK przeprowadziło kolejną rewolucję kadrową. Ta była następstwem nieudanego występu formacji podczas azjatyckiego Minora w Berlinie i miała pomóc w budowie zespołu zdolnego wreszcie do regularnej walki w regionie.

Kilka tygodni temu szeregi zespołu opuścili więc Hyun-pyo „XigN” Lee, Hong-kyo „Jinx” Jeong i Hae-seong „HSK” Kim. Okazuje się jednak, że na tym rozstania się nie kończą – dziś z organizacją pożegnał się także Min-seok „zeff” Park, który niespodziewanie podjął decyzję o zakończeniu kariery. 30-letni Koreańczyk członkiem MVP był od stycznia 2016 roku i wystąpił z zespołem m.in. na światowych finałach World Electronic Sports Games 2017, docierając wraz z nim do ćwierćfinału. Na swoim koncie ma również grę na imprezach spod szyldu Intel Extreme Masters w Chicago oraz Sydney.

W związku z tym azjatycka drużyna potrzebowała aż trzech nowych zawodników. I znalazła ich. Jednym z nowych nabytków jest Min-soo „glow” Kim, który współpracował już z MVP do marca 2019 roku. Poza nim ekipę wzmocnili nieposiadający większego doświadczenia Gu-Sang „Rb” Min oraz Seung-won „k1Ng” Lee, którzy mają pomóc odmłodzić skład. – Po tym, jak nie udało nam się awansować na StarLadder Majora, zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy świeżej krwi. Jesteśmy pewni, że udało nam się odbudować, a teraz zamierzamy się nadal doskonalić – przyznał w rozmowie z HLTV trener zespołu, Seon-Ho „termi” Pyeon.

W tej sytuacji skład MVP PK prezentuje się następująco:

  • Seon-Ho „xeta” Son Gu
  • Taek „stax” Kim
  • Min-soo „glow” Kim
  • Gu-Sang „Rb” Min
  • Seung-won „k1Ng” Lee
  • Seon-Ho „termi” Pyeon – trener

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars zgarnia zaproszenie do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019

Wczoraj do grona uczestników ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 dołączyło Aristocracy oraz Actina PACT, niemniej to nie koniec ogłoszeń. Dziś dowiedzie...