fot. Meulemans Benjamin/@benmlns

GamerLegion potwierdza zmiany. ScreaM i HS poza składem

Od pewnego czasu w wyjściowym składzie Teamu GamerLegion próżno było szukać Kevina „HS-a” Tarna oraz Adila „ScreaMa” Benrlitoma, lecz organizacja dopiero teraz potwierdziła roszady kadrowe. Dziś obaj gracze przesunięci zostali do rezerwy, a jeden z powstałych wakatów wypełnił Alfred „RuStY” Karlsson. A co dalej ze ScreaMem i HS-em? Belgijski zawodnik najbliższe tygodnie spędzi streamując, natomiast Estończyk zajmie się rekonwalescencją po niedawnej operacji będącej konsekwencją poważnego wypadku.

HS i ScreaM byli częścią GamerLegion od końca marca, gdy niemiecka formacja po raz pierwszy zainwestowała w dywizję CS:GO. Międzynarodowy zespół od tego czasu wystąpił na kilku turniejach lanowych, odwiedzając między innymi Poznań przy okazji GG League 2019. Wydaje się jednak, iż największym sukcesem ekipy było wicemistrzostwo Moche XL Esports zdobyte dzięki triumfowi nad faworyzowaną FURIĄ Esports.

Teraz GamerLegion zdecydował się na zmianę modelu drużyny, która od dziś będzie składać się tylko ze szwedzkich zawodników. Do zespołu oficjalnie dołączył już RuStY, który całą swoją dotychczasową karierę spędził właśnie w rodzimych ekipach, jednak to nie koniec nowości. W roli szkoleniowca skandynawskiej piątki zaprezentowany został bowiem Daniel „djL” Narancic, dotąd broniący barw Japaleno. A kto zajmie ostatnie wolne miejsce w składzie? Tego na razie wiemy, jednak warto zauważyć, iż w ostatnich dniach zespół wspierał Fredrik „FREDDyFROG” Gustafsson.

W tej sytuacji skład Teamu GamerLegion obecnie wygląda tak:

  • Hampus „hampus” Poser
  • Tim „nawwk” Jonasson
  • Dennis „dennis” Edman
  • Alfred „RuStY” Karlsson
  • Daniel „djL ” Narancic – trener

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sinmivak: Problemem DV1 SG jest to, że nie mamy czego grać i nie możemy się sprawdzić

Podczas European Masters 2019 Summer mieliśmy przyjemność porozmawiać z toplanerem drugiego składu devils.one, Jakubem "Sinmivakiem" Ruckim. Zawodnik,...