STS
fot. ESL/Adam Łakomy

„Jesteśmy drużyną, która ciężko trenuje, aby walczyć o najlepsze wyniki”. Me & the Boys szuka organizacji

O tym, jak bardzo istotne w funkcjonowaniu drużyny esportowej jest wsparcie organizacji, chyba nie trzeba nikomu mówić. By móc w pełni skoncentrować się na grze niezbędne są do tego odpowiednie warunki. Tych jak na razie nie mają zawodnicy Me & the Boys, bowiem ci od dłuższego czasu występują jako miks. Skład z Karolem „teckiem” Kapczyńskim […]

O tym, jak bardzo istotne w funkcjonowaniu drużyny esportowej jest wsparcie organizacji, chyba nie trzeba nikomu mówić. By móc w pełni skoncentrować się na grze niezbędne są do tego odpowiednie warunki. Tych jak na razie nie mają zawodnicy Me & the Boys, bowiem ci od dłuższego czasu występują jako miks. Skład z Karolem „teckiem” Kapczyńskim na czele chce jednak zmienić ten stan rzeczy i ma nadzieję wkrótce znaleźć pracodawcę.

Me & the Boys zawiązało się niedługo po tym, jak doszło do rozwiązania Codewise Unicorns. To właśnie byli gracze popularnych Jednorożców stworzyli trzon miksowej ekipy. Na dalszą, choć już nieformalną współpracę zdecydowali się wówczas m.in. Łukasz „azizz” Kałkowski, czy trener Damian „MdN” Kisielewski. Oczywiście z początku byłe CU trzymało się razem, ale gdy tylko pojawiły się oferty dla poszczególnych graczy, część z nich, co nie może dziwić, zdecydowała się pójść własnymi drogami. Koniec końców w Me&tB oprócz „starej gwardii” musiały pojawić się także nowe twarze, a wśród nich znalazł się chociażby tecek, który kilka tygodni temu został odsunięty od składu Izako Boars.

Me & the Boys to bez wątpienia ekipa o sporym potencjale, czego dowodem może być wysoka pozycja zajmowana w Rankingu polskich drużyn CS:GO, w którym do pewnego czasu miks ten balansował na skraju pierwszej i drugiej dziesiątki. Alan „mepsoN” Ciszewski i kompani wkrótce rozpoczną zmagania w ramach Polskiej Ligi Esportowej, a w planach jest także udział w międzynarodowych rozgrywkach Winners League.

Tak całą sprawę skomentował tecek, lider formacji:

Do tej pory wszyscy kojarzyli nas jako miks, najwyższa pora, aby się to zmieniło, ponieważ mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jesteśmy drużyną, która ciężko trenuje, aby walczyć o najlepsze wyniki. Jesteśmy w trakcie poszukiwania organizacji, która zapewni nam możliwość realizowania postawionych celów i pozwoli skupić się w 100% na grze, abyśmy mogli naszą grę traktować jak pracę.

Skład Me & the Boys prezentuje się następująco:

  • Łukasz „azizz” Kałkowski
  • Kamil “reiko” Cegiełko
  • Karol „tecek” Kapczyński
  • Alan „mepsoN” Ciszewski
  • Michał „switcheR” Gajek

Zainteresowane przygarnięciem pod swoje skrzydła graczy Me & the Boys organizacje zachęcamy do kontaktu mailowego na adres [email protected].

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Logitech G prezentuje nowe klawiatury – PRO oraz PRO X z wymiennymi klawiszami dopasowanymi do typu gry

Logitech G zaprezentowała mechaniczną klawiaturę do gier Logitech G PRO X. Nowa klawiatura serii PRO występuje w trzech wersjach z różnymi typami prze...