Twórca Cache’a zapowiada poprawki jeszcze przed premierą mapy

Niedzielny pokaz odświeżonej wersji Cache’a już za nami, wszyscy zdążyli więc nieco ochłonąć. Niektórzy nadal wyrażają swoje rozczarowanie niewielką liczbą zmian, inni z kolei zauważają, że owe zmiany będą mieć znaczący wpływ na grę na mapie. Teraz pozostaje nam tylko czekać na jej oficjalną premierę.

Nim jednak ona nastąpi, arena przejdzie jeszcze kilka modyfikacji. Te za pośrednictwem mediów społecznościowych zapowiedział jeden z twórców, Shawn „FMPONE” Snelling. Amerykanin opublikował długą listę poprawek, które zamierza nanieść w przeciągu kolejnego tygodnia. Owa lista jest efektem rozmów z uczestnikami ESL One New York 2019, którzy przekazali swoje uwagi co do poszczególnych elementów. Jednocześnie zapewniono również, iż na mapę powróci graffiti, które miało upamiętnić akcję Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva z ESL One Cologne 2016, a którego zabrakło podczas niedzielnej prezentacji.

Przypomnijmy, że odświeżona wersja Cache’a pojawi się w Warsztacie Steam już 10 października. Jeżeli jednak ktoś nie miał jeszcze okazji zobaczyć, jak będzie prezentować się mapa po reworku, to spieszymy z pomocą, podrzucając stosowny materiał wideo:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Szansa na rewanż za V4! Virtus.pro zagra z Tricked w półfinale drugiego tygodnia ECS

Trwa drugi tydzień zmagań w ramach Esports Championship Series Season 8. Co prawda w gronie uczestników nie ma już Filipa "TUDSONA" Tudeva i jego kole...