fot. BLAST Pro Series

AVANGAR i Renegades wezmą udział w StarSeries i-League Season 8

Organizatorzy ósmego sezonu StarSeries i-League rozdali dwa pierwsze zaproszenia na turecką imprezę. Do 5Power Gaming i Invictus Gaming, które wywalczyły miejsce na turnieju poprzez azjatyckie kwalifikacje, dołączyły właśnie AVANGAR oraz Renegades.

Obie ekipy bardzo pozytywnie zaskoczyły na StarLadder Major Berlin 2019 – wschodnioeuropejska piątka została wicemistrzem rozgrywek, a Renegades dotarło do najlepszej czwórki, ulegając w półfinale właśnie AVANGAR. Od zakończenia zmagań w Berlinie podopieczni Aleksandara „kassada” Trifunovicia nie rozegrali ani jednego oficjalnego spotkania, z kolei Dzhami „Jame” Ali i spółka nie próżnowali – między innymi odnieśli triumf na BLAST Pro Series w Moskwie oraz zagwarantowali sobie udział na finałach ósmej odsłony Esports Championship Series. Sukcesy finalistów Majora spowodowały, że zajmują oni czwartą lokatę w światowym rankingu – reprezentanci Renegades znajdują się o pięć stopni niżej.

StarSeries i-League Season 8 odbędzie się między 21 a 27 października w Belek. W sumie udział w turnieju weźmie szesnaście drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mistrzowie z Nowego Jorku zawodzą! EG i North odpadają z DH Masters Malmö

Drugi dzień fazy grupowej DreamHack Masters Malmö 2019 oficjalnie rozpoczęty! Za nami dwa pierwsze spotkania w drabince przegranych grupy B, w których...

>