fot. Games Clash Masters/Maciej Kołek

Aristocracy po raz pierwszy, po raz drugi i po raz trzeci

Niektórzy z was pewnie myślami się już przy weekendzie – upragniony odpoczynek, dwa dni laby spędzonych w cichym łóżku lub na głośnych imprezach. To jednak jeszcze dość odległa perspektywa, bo przecież przed wami jeszcze jeden dzień w pracy/szkole. Ale nie martwcie się, graczom Aristocracy także daleko do weekendowego leniuchowania.

Dziś bowiem Wiktor „TaZ” Wojtas i jego koledzy rozegrają aż trzy spotkania na arenie międzynarodowej. Bez wątpienia najważniejsze będzie to zaplanowane na godzinę 20:00 – wtedy to Polacy podejmą Tricked Esport w ramach ćwierćfinału europejskich eliminacji do StarSeries i-League Season 8. Obie formacje po raz ostatni mierzył się ze sobą jeszcze w lipcu przy okazji Good Game League i wówczas górą byli Duńczycy. Trzy miesiące temu jednak mecz nie miał tak wielkiego znaczenia, jak ten dzisiejszy, bo tym razem ewentualna porażka będzie oznaczać dla Arcy koniec marzeń o awansie na turecką imprezę.

Niemniej to dopiero na koniec dnia. Wcześniej natomiast rodzima piątka stoczy pierwszy pojedynek w play-offach LOOT.BET/CS Season 4, podejmując ex-Epsilon Esports. Z uwagi na fakt, że to górna drabinka, limit błędu jest jeszcze spory, także Polacy nie będą mieć powodu do nadmiernego stresu. Nieco większą stawkę będzie mieć natomiast późniejszy mecz z Movistar Riders, którego zwycięzca zapewni sobie awans do drugiej fazy United Masters League Season 2, w której już teraz na rywali czekają takie ekipy, jak CR4ZY czy też Heroic.

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

4 października
12:55 Aristocracy vs ex-Epsilon Esports BO3 transmisja
18:00 Movistar Riders vs Aristocracy BO3 transmisja
20:00 Tricked Esport vs Aristocracy BO3 transmisja
Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Szwedzkie derby na początek play-offów DreamHack Masters Malmö

Macie ochotę na porządną dawkę dobrego Counter-Strike'a w wykonaniu najlepszych drużyn z całej Europy? Zatem zarezerwujcie sobie czas na piątek, sobot...