Poznaliśmy dwóch kolejnych uczestników StarSeries i-League Season 8. Pod koniec października w podróż do Turcji udadzą się najwyżej notowane brazylijskie formacje – MIBR oraz FURIA Esports.

Obie te drużyny we wrześniu zakontraktowały po jednym nowym zawodniku. O ile w przypadku MIBR-u, który ostatniego Majora musiał zagrać z trenerem Wiltonem "zewsem" Prado, zmiany były oczywiste, tak FURIA niewątpliwie zaskoczyła transferem Henrique "HEN1EGO" Telesa. Już w nowym składzie ekipa walczyła na DreamHack Masters Malmö, jednak nie udało jej się wywalczyć awansu do fazy pucharowej. Podopieczni zewsa również mieli okazję zaprezentować się na turniejach offline z najnowszym nabytkiem w postaci Vito "kNg" Giuseppe. Podczas BLAST Pro Series w Moskwie jedenasta formacja świata według rankingu HLTV zajęła czwartą pozycję, natomiast na V4 Future Sports Festival ekipa Gabriela "FalleNa" Toledo dotarła do półfinału zmagań.

Na ten moment lista uczestników StarSeries i-League Season 8 prezentuje się następująco: 

5Power Gaming AVANGAR FURIA Esports
Invictus Gaming MIBR Renegades

StarSeries i-League Season 8 odbędzie się między 21 a 27 października w tureckim Belek. W imprezie udział weźmie szesnaście drużyn, które powalczą między sobą o nagrody z puli wynoszącej 500 tysięcy dolarów.