fot. ESL/Bart Oerbekke

kioShiMa dołącza do Heretics! Kolejni gracze w drodze?

Fabien „kioShiMa” Fiey wreszcie znalazł nowego pracodawcę! Doświadczony Francuz pozostawał na bezrobociu od marca tego roku, gdy to rozstał się z Cloud9, dziś jednak dołączył do Teamu Heretics, wraz z którym powalczy w bieżącym sezonie ESEA Mountain Dew League.

25-latek ostatnio nie daje o sobie zapomnieć. W minionych tygodniach wiele mówiło się na temat jego potencjalnego transferu do Teamu Vitality i chociaż ostatecznie nic z niego nie wyszło, to Fiey i tak wystąpił na pierwszym od kilku miesięcy lanie. Mowa tutaj o ESL One New York 2019, podczas której to imprezy wspierał G2 Esports jako zmiennik. Niemniej i tam nie zagrzał miejsca zbyt długo, bo organizacja nie zaproponowała mu stałego angażu, stawiając na duet pozyskany z CR4ZY. Wobec tego kio nie miał zbyt wielu możliwości i koniec końców zdecydował się przyjąć ofertę od Heretics, które na scenie CS:GO pojawiło się w lipcu tego roku.

W zespole tym przejmie fotel zajmowany dotychczas przez Jérémy’ego „jeyNa” Nguyena. 21-latek, który członkiem składu był przez trzy ostatnie miesiące, nie miał okazji, by pojawić się wraz ze swoim byłymi już kolegami na lanowym turnieju i raczej prędko się nie pojawi. Z uwagi na przyjście kioShiMy wylądował on bowiem na ławce rezerwowych, dzięki czemu będzie mógł w pełni skupić się na studiach, co wcześniej uniemożliwiały mu obowiązki związane z karierą gracza.

W tej sytuacji skład Teamu Heretics prezentuje się następująco:

  • David „Davidp” Prins
  • Logan „LOGAN” Corti
  • Bryan „Maka” Canda
  • Gaëtan „JiNKZ” Jamin
  • Fabien „kioShiMa” Fiey
  • Morgan „B1GGY” Madour – trener

Niewykluczone jednak, że na tym przetasowania się nie zakończą. Według informacji Guillaume’a „neLa” Canelo w najbliższym czasie nowymi członkami Heretics mają też zostać Lucas „Lucky” Chastang i David „devoduvek” Dobrosavljevic, czyli byli reprezentanci odpowiednio G2 Esports i Teamu LDLC. Mieliby oni zająć miejsca Logana „LOGANA” Cortiego oraz Gaëtana „JiNKZA” Jamina.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ninja

Ninja zagra w nowej komedii reżysera "Stranger Things"

Gracz, streamer, ambasador różnych marek, a teraz także aktor. Kariera Tylera „Ninjy” Blevinsa nie zwalnia! Podczas odbywającego się w Nowym Jorku Com...