fot. x-kom AGO/Krystian Pilawa

Wtorek z Polakami – zagrają AGO, Illuminar i PACT

Wtorek to trudny dzień – poprzedni weekend dopiero się skończył, a do weekendu następnego jeszcze sporo czasu. Czas ten umilić sobie można jednak np. oglądając w akcji polskie drużyny CS:GO, które dziś rozegrają trzy spotkania na arenie międzynarodowej.

Dzień zainauguruje Actina PACT, czyli jedna z dwóch rodzimych formacji, które pozostały w grze o triumf w LOOT.BET/CS Season 4. Dawid „lunAtic” Cieślak i jego koledzy jeszcze w pierwszej fazie rozgrywek mieli spore problemy i chociaż w teorii mogli zapewnić sobie awans do play-offów z bilansem 3:0, to zmarnowali aż dwie okazje i do kolejnego etapu przebili się dopiero po meczu ostatniej szansy. Kilka dni temu natomiast poradzili sobie z bułgarskim SKADE, co oznacza, że znajdują się oni już w półfinale drabinki wygranych. Teraz czeka na nich jednak o wiele trudniejszy rywal, czyli SMASH Esports, do niedawna znane jeszcze jako NoChance. Zespół Mikaila „Maikelelego” Billa ma spore ambicje, zwłaszcza z uwagi na fakt, że niedawno nawiązał współpracę z nową organizacją, można się więc spodziewać, że tanio skóry nie sprzeda.

A co poza PACT? Otóż dwa pojedynki w ramach 32. sezonu ESEA Mountain Dew League. Najpierw o trzecie zwycięstwo w bieżącej edycji drugiego poziomu rozgrywkowego powalczy x-kom AGO, który jako pierwszy będzie miał okazję przekonać się, na co stać będzie nowy skład CR4ZY. Międzynarodowa drużyna dopiero co przeszła przecież poważną rewolucję kadrową, tracąc dwóch graczy na rzecz G2 Esports, i wiele osób spodziewa się, że nie będzie ona prezentować się już tak dobrze, jak dotychczas. Natomiast dwie godziny później na serwerze zamelduje się Illuminar Gaming, które nadal czeka na pierwsze historyczne punkty w MDL-u. Na razie podopieczni Adriana „imd” Piepera ponieśli dwie porażki, ale dziś mają szansę, by przełamać w końcu tę fatalną passę. Wszystko dlatego, że ich przeciwnikiem będzie ex-Epsilon Esports, którego forma ostatnimi czasy daleka jest od ideału.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

8 października
15:30 Actina PACT vs SMASH Esports BO3 transmisja
16:00 CR4ZY vs x-kom AGO BO1 transmisja
18:00 ex-Epsilon Esports vs Illuminar Gaming BO1 transmisja
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami ostatni dzień play-inów Worlds. W menu m.in. Vizicsacsi kontra UoL

Wczoraj poznaliśmy dwie pierwsze drużyny, które wywalczyły sobie awans do głównego turnieju Worlds 2019. Przez finały play-inów przebrnęły DAMWON Gami...

>