STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

Lucky zamienia G2 na Heretics

Team Heretics kontynuuje proces przebudowy swojego składu CS:GO. Zaledwie dwa dni temu do drużyny dołączył Fabien „kioShiMa” Fiey, teraz zaś sięgnęła ona po kolejne znane nazwisko – nowym reprezentantem hiszpańskiej organizacji został Lucas „Lucky” Chastang. 21-latek od końcówki listopada ubiegłego roku związany był z G2 Esports, wraz z którym wystąpił m.in. na dwóch ostatnich Majorach. […]

Team Heretics kontynuuje proces przebudowy swojego składu CS:GO. Zaledwie dwa dni temu do drużyny dołączył Fabien „kioShiMa” Fiey, teraz zaś sięgnęła ona po kolejne znane nazwisko – nowym reprezentantem hiszpańskiej organizacji został Lucas „Lucky” Chastang.

21-latek od końcówki listopada ubiegłego roku związany był z G2 Esports, wraz z którym wystąpił m.in. na dwóch ostatnich Majorach. Ponadto pomógł zespołowi w sięgnięciu po triumf podczas Good Game League, zajęciu drugiego miejsca na finałach dziewiątego sezonu ESL Pro League, a niedawno także w dotarciu do półfinału ESL One New York 2019. Ten ostatni turniej odbywał się już w momencie, gdy dni Chastanga w organizacji wydawały się policzone. Pojawiały się wszak plotki, że ekipa ma stać się bardziej międzynarodowa i Lucky nie znajduje się w jej planach. Oficjalne potwierdzenie otrzymaliśmy 30 września, gdy francuski gracz wylądował na ławce rezerwowych.

Był na niej jednak tylko przez nieco ponad tydzień, bo teraz dołączył do Heretics, zajmując w składzie miejsce należące dotychczas do Gaetana „JiNKZA” Jamina. – Mogę z dumą ogłosić, iż od teraz jestem częścią Heretics. To dla mnie początek nowej przygody. Naprawdę wierzę w ten projekt i jestem pewny, że ciężka praca pozwoli nam wspiąć się na szczyt – przyznał w mediach społecznościowych nowy nabytek zespołu. Co ciekawe, Chastang będzie miał okazję ponownie spotkać się z Davidem „davidemp” Prinsem i Bryanem „Maką” Candą, z którymi współpracował w przeszłości pod banderą Teamu 3DMAX.

W tej sytuacji skład Teamu Heretics prezentuje się następująco:

  • David „Davidp” Prins
  • Logan „LOGAN” Corti
  • Bryan „Maka” Canda
  • Fabien „kioShiMa” Fiey
  • Lucas „Lucky” Chastang
  • Morgan „B1GGY” Madour – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zespół Polaka wiceliderem Rainbow Six: Siege Pro League!

Kilka miesięcy temu Natus Vincere przystępowało do zmagań w ramach Rainbow Six: Siege Pro League jako beniaminek. Mimo to nie ugięło się pod naporem o...