fot. PGL

GamerLegion znowu w komplecie. PlesseN dołącza do drużyny

Od kilku tygodni Team GamerLegion próbował skompletować swój skład, który miał przestać być międzynarodowy i stać się w pełni szwedzki. I wreszcie się udało – dziś poznaliśmy nazwisko piątego zawodnika, który w najbliższym czasie będzie reprezentować barwy niemieckiej organizacji.

Tym okazał się Niclas „PlesseN” Plessen, 21-letni dziś gracz, który jeszcze jako 18-latek otrzymał zaskakującą szansę na występy w barwach Fnatic. W 2016 roku to właśnie on początkowo zastępował kontuzjowanego Olofa „olofmeistera” Kajbjera, ale po serii słabych występów i fali krytyki, która spadła na jego osobę, ustąpił z zespołu po zaledwie dwóch tygodniach. Potem związany był m.in. z Red Reserve i Chaos Esports Club, a ostatnio wspomagał także miksowe Japaleno, z którym bezskutecznie walczył o awans na DreamHack Open Rotterdam 2019.

Plessen to drugi nowy nabytek, który w ostatnich dniach zasilił GamerLegion. Kilka dni temu organizacja potwierdziła również transfer Alfreda „RuStY’ego” Karlssona, czyli byłego zawodnika Teamu Ancient. To właśnie ta dwójka zajęła miejsca należące dotychczas do Kevina „HS-a” Tarna oraz Adila „ScreaMa” Benrlitoma, którzy wraz z końcem września przesunięci zostali na ławkę rezerwowych i obecnie oczekują na rozwój sytuacji.

W tej sytuacji skład Teamu GamerLegion obecnie wygląda tak:

  • Hampus „hampus” Poser
  • Tim „nawwk” Jonasson
  • Dennis „dennis” Edman
  • Alfred „RuStY” Karlsson
  • Niclas „PlesseN” Plessen
  • Daniel „djL ” Narancic – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Za oceanem także wchodzą do gry. Amerykańska ESL Pro League na start

Wcześniej wspominaliśmy o zmaganiach w ramach ESL Pro League w Europie, ale nie tylko Stary Kontynent powraca do gry. Dzisiejszej nocy startuje wszak...

>