fot. DreamHack/Adela Sznajder

Drużyna dapra i Relyksa dołącza do Singularity

Team Singularity po ostatnich nie najlepszych wynikach postawił na prawdziwą rewolucję i wymienił cały swój dotychczasowy skład CS:GO. Amerykańska organizacja potwierdziła bowiem pozyskanie zespołu, który wcześniej znany był jako New Identity.

Nowymi reprezentantami Singularity zostali więc m.in. Will „dazzLe” Loafman, Skyler „Relyks” Weaver i Michael „dapr” Gulino, którzy w przeszłości związani byli z eUnited. Poza nim w ekipie znaleźli się też Collin „wrath” McSweegan oraz Sebastian „seb” Bucki, posiadający nieco mniejsze doświadczenie międzynarodowe. Tak sformowaną drużynę mogliśmy oglądać m.in. w ostatnim sezonie północnoamerykańskiej ESEA Mountain Dew League czy też podczas zamkniętych eliminacji do amerykańskiego Minora – niemniej i w pierwszym, i drugim przypadku nie potrafiła ona wywalczyć upragnionego awansu.

Z wielką przyjemnością witam nowych graczy w Teamie Singularity, gdyż uważam, iż tworzą oni bardzo utalentowany i solidny zespół – przyznał założyciel organizacji, Atle Stehouwer. – Posiadają oni ogromny potencjał i liczę, że Singularity będzie dla nich czynnikiem, który pozwoli przekuć godziny treningu w realne osiągnięcia. Byłem pod wrażeniem poprzedniego sezonu w wykonaniu tych zawodników, mimo że nie mogli oni liczyć na wsparcie organizacji, dzięki której mogliby się rozwijać – dodał.

Nowy skład Teamu Singularity prezentuje się następująco:

  • Will „dazzLe” Loafman
  • Michael „dapr” Gulino
  • Collin „wrath” McSweegan
  • Skyler „Relyks” Weaver
  • Sebastian „seb” Bucki
  • Ian „Immi” Harding – testowany trener
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GamerLegion znowu w komplecie. PlesseN dołącza do drużyny

Od kilku tygodni Team GamerLegion próbował skompletować swój skład, który miał przestać być międzynarodowy i stać się w pełni szwedzki. I wreszcie się...