fot. ESL/Bart Oerbekke

Evil Geniuses i Vitality kolejnymi uczestnikami StarSeries i-League Season 8

Kolejne dwie formacje dołączyły do grona uczestników StarSeries i-League Season 8. Tym razem organizatorzy tureckiej imprezy postawili na przedstawicieli ścisłej światowej czołówki, przekazując bezpośrednie zaproszenia w ręce członków Evil Geniuses oraz Teamu Vitality.

Oba zespoły zajmują obecnie miejsca w czołowej szóstce rankingu HLTV i nie ma w tym przypadku. Tarik „tarik” Celik i jego koledzy z EG to przecież niedawni triumfatorzy ESL One New York, a także półfinaliści ostatniego Majora. Z kolei Vitality radziło sobie ostatnio nieco słabej, co nie znaczy jednak, że słabo. Podopieczni organizacji znad Sekwany przy okazji ESL One Cologne mogli świętować wicemistrzostwo, podobnie jak podczas DreamHack Masters Malmö 2019 – niemniej na tym drugim turnieju zagrali już z pozyskanym niedawno Richardem „shoxem” Papillonem, który przejął fotel Nathana „NBK-” Schmitta.

Na ten moment lista uczestników turnieju głównego prezentuje się następująco:

5Power Gaming AVANGAR Evil Geniuses Fnatic
FURIA Esports Heroic Invictus Gaming MIBR
Ninjas in Pyjamas Renegades Team Vitality

StarSeries i-League Season 8 odbędzie się między 21 a 27 października w Belek. W sumie udział w turnieju weźmie szesnaście drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fortnite Naparzanka

Twórcy Fortnite'a zapewniają: Nie będziemy karać graczy za wypowiedzi polityczne

Od kilku dni temat ogromnych protestów w Hongkongu w ogromnym stopniu przenika esport. Firmom takim jak Blizzard czy też Riot Games oberwało się już z...