STS
fot. ESL/Joe Brady

Dwa mecze do awansu – Saves i spółka podejmą Empire w R6 Pro League

Szymon „Saves” Kamieniak stoi przed niepowtarzalną szansą! Jego Natus Vincere zajmuje bowiem obecnie drugie miejsce w europejskiej dywizji Rainbow Six: Siege Pro League i potrzebuje zaledwie dwóch zwycięstw, by awansować na światowe finały w Japonii. Polak i spółka pierwszy krok na drodze do upragnionej promocji mogą postawić już dziś, ale łatwo nie będzie. Wszystko dlatego, […]

Szymon „Saves” Kamieniak stoi przed niepowtarzalną szansą! Jego Natus Vincere zajmuje bowiem obecnie drugie miejsce w europejskiej dywizji Rainbow Six: Siege Pro League i potrzebuje zaledwie dwóch zwycięstw, by awansować na światowe finały w Japonii.

Polak i spółka pierwszy krok na drodze do upragnionej promocji mogą postawić już dziś, ale łatwo nie będzie. Wszystko dlatego, że rywalem Na`Vi będzie Team Empire, czyli triumfator poprzedniego sezonu Pro Ligi. Zespół z Europy Wschodniej będzie chciał zapewne powalczyć o obronę tytułu, ale po dwunastu kolejkach znajduje się dopiero na czwartej lokacie i musi zacząć punktować, jeżeli chce włączyć się do gry o awans. Warto w tym miejscu przypomnieć, że oba zespoły mierzyły się już ze sobą w lipcu i wówczas górą było właśnie Empire, które rozgromiło ekipę Savesa aż 2:7! Od tego czasu jednak podopieczni Olega „RayzeraGM” Kuchina znacznie spuścili z tonu i w drugiej połowie rozgrywek wygrali zaledwie jedno z pięciu rozegranych spotkań, podczas gdy Natus Vincere opuszczało serwer z kompletem punktów czterokrotnie.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

30 września
18:00 Chaos Esports Club vs GiFu eSports BO1
19:15 G2 Esports vs Giants Gaming Giants Gaming BO1
20:30 Team Vitality vs PENTA BO1
21:45 Team Empire vs Natus Vincere BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. Przypomnijmy, że zmagania w ramach europejskiej dywizji Pro League Season 10 potrwają do 14 października – wtedy też poznamy dwa zespoły, które awansują na lanowe finały w japońskim mieście Tokoname.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Europejska ESL Pro League nie zwalnia, dziś rusza grupa B

Dopiero co zakończyły się zmagania w grupie A europejskiej ESL Pro League, ale nie ma czasu na odpoczynek. Już dziś bowiem pierwsze mecze rozegrają ze...