STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Dziś ostatni dzień LOOT.BET/CS Season 4, Aristocracy nadal z szansami na triumf

Czwarty sezon LOOT.BET/CS nieubłaganie zbliża się do końca. W grze o końcowy triumf i nagrodę w wysokości 18 tysięcy dolarów pozostały już tylko trzy drużyny, a wśród nich polskie Aristocracy, które od sukcesu dzielą jeszcze dwa spotkania. Aristocracy vs HAVU Gaming 12:55 (BO3) Pierwsze z nich zaplanowano na 12:55. Wtedy to Paweł „dycha” Dycha i […]

Czwarty sezon LOOT.BET/CS nieubłaganie zbliża się do końca. W grze o końcowy triumf i nagrodę w wysokości 18 tysięcy dolarów pozostały już tylko trzy drużyny, a wśród nich polskie Aristocracy, które od sukcesu dzielą jeszcze dwa spotkania.

Aristocracy vs HAVU Gaming
12:55 (BO3)

Pierwsze z nich zaplanowano na 12:55. Wtedy to Paweł „dycha” Dycha i spółka zmierzą się z Finami z HAVU Gaming, którzy niespodziewanie przetrwali fazę pucharową, mimo że doznali porażki już w pierwszym meczu. Gracze z północy Europy przebijali się jednak przez kolejne etapy drabinki przegranych i tak aż do jej finału, w którym podejmą właśnie Arcy. Co ciekawe, kilka dni temu podopieczni Taneliego „diSTURBEDA” Veikkoli grali już z inną polską formacją, Actina PACT, i wówczas to nasi rodacy byli górą, pokonując swoich rywali w ESEA Mountain Dew League 16:11. Niemniej niekoniecznie musi to mieć znaczenie, bo samo sobotnie spotkanie zapowiada się naprawdę wyrównanie.

Jeżeli jednak Aristocracy poradzi sobie z HAVU, to już o 15:55 wystąpi w finale LOOT.BET/CS Season 4, w którym na swojego rywala czeka SMASH Esports. Międzynarodowy skład wczoraj rywalizował z Polakami w decydującym meczu drabinki wygranych i zatriumfował wynikiem 2:0. Nie da się jednak ukryć, że walka na obu mapach była dość zacięta. Gracze znad Wisły mają więc szansę na rewanż za piątkowe niepowodzenie.

Oba mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na polskim kanale UCC na Twitchu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Vitality

Pierwsza wygrana Vitality w EPL, NiP słabszy od Heroic

Pierwsze pojedynki w grupie B europejskiej ESL Pro League za nami. Po pierwsze w swojej historii punkty w najwyższej klasie rozgrywkowej sięgnął Team...