STS
Uzi, Royal Never Give Up (RNG), Worlds 2018
fot. Riot Games

Faworyt triumfuje. RNG znacznie lepsze od Clutch

Zaskoczenia nie było w drugim meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata 2019 w League of Legends. Royal Never Give Up od samego początku kontrolowało grę i w efekcie pokonało Clutch Gaming. Tym samym ekipa z LPL dzierży fotel lidera grupy C wraz z SK Telecom T1, które wcześniej ograło Fnatic. Royal Never Give Up 1:0 Clutch […]

Zaskoczenia nie było w drugim meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata 2019 w League of Legends. Royal Never Give Up od samego początku kontrolowało grę i w efekcie pokonało Clutch Gaming. Tym samym ekipa z LPL dzierży fotel lidera grupy C wraz z SK Telecom T1, które wcześniej ograło Fnatic.

Royal Never Give Up 1:0 Clutch Gaming
Langx Huni
Karsa Lira
Xiaohu Damonte
Uzi Cody Sun
Ming Vulcan

Fatalny błąd ze strony Li „Xiaohu” Yuan-Hao poskutkował oddaniem pierwszej krwi przeciwnej Syndrze. Fatalny teleport ze strony Tannera „Damonte” Damonte zadecydował o dwóch śmierciach zawodników Clutch Gaming. Dzięki temu zagraniu RNG odrobiło straty w złocie. Mimo to reprezentanci LCS byli w stanie pokonać zarówno Górskiego Smoka, jak i Heralda. Pierwsza wieża powędrowała na konto ekipy z Chin, jednakże przeciwnicy natychmiastowo odpowiedzieli niszcząc strukturę na topie.

W środkowym etapie gry to Xiaohu i spółka prezentowali się nieco lepiej. Gdy na mapie pojawił się Nashor, różnica w złocie wynosiła ponad cztery tysiące. Teamfight na środkowej alejce zakończył się wymianą jeden za jednego, przez co żadna drużyna nie mogła pozwolić sobie na Barona. Clutch kilka minut później spróbowało pokonać potwora, jednakże straciło dwóch zawodników i w efekcie fioletowe wzmocnienie. Kolejna dobra walka ze strony RNG zakończyła spotkanie na korzyść tej formacji.

Już za chwilę na scenie pojawią się gracze Invictus Gaming oraz ahq e-sports club. Szczegółowy harmonogram, a także wszelkie niezbędne informacje o Worlds 2019 znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aristocracy kończy LOOT.BET/CS Season 4 na najniższym stopniu podium

Jeszcze dziś poznamy zwycięzcę już czwartej odsłony internetowego turnieju LOOT.BET/CS. Wśród trzech drużyn, które dotrwały do ostatniego dnia rywaliz...