STS
fot. Games Clash Masters/Michał Konkol

Aristocracy kończy LOOT.BET/CS Season 4 na najniższym stopniu podium

Jeszcze dziś poznamy zwycięzcę już czwartej odsłony internetowego turnieju LOOT.BET/CS. Wśród trzech drużyn, które dotrwały do ostatniego dnia rywalizacji znalazło się Aristocracy, jednak wiemy już, iż Polacy nie sięgną po tytuł mistrzowski. Wszystko za sprawą porażki z HAVU Gaming, które tym samym awansowało do finału. Aristocracy 0 : 2 HAVU Gaming (LOOT.BET – finał drabinki […]

Jeszcze dziś poznamy zwycięzcę już czwartej odsłony internetowego turnieju LOOT.BET/CS. Wśród trzech drużyn, które dotrwały do ostatniego dnia rywalizacji znalazło się Aristocracy, jednak wiemy już, iż Polacy nie sięgną po tytuł mistrzowski. Wszystko za sprawą porażki z HAVU Gaming, które tym samym awansowało do finału.

Aristocracy
0 : 2 HAVU Gaming

(LOOT.BET – finał drabinki przegranych)
13 5 Dust2 10 16
8 6
 12 7 Nuke 8 16
5 8
Overpass

Choć wynik w teorii jednostronny, w dzisiejszym meczu wcale nie brakowało emocji. Obie mapy były naprawdę wyrównane, choć trzeba przyznać, iż pojedynek znacznie lepiej otworzyło HAVU. Finowie nie byli jednak w stanie utrzymać aż tak wysokiego tempa gry. Arcy zdołało więc nieco zmniejszyć swoje straty, a w drugiej części meczu popisało się nawet ośmioma skutecznymi natarciami z rzędu i po raz pierwszy wyszło na prowadzenie. Wtedy jednak wigor odzyskali gracze z północy Europy, którzy dzięki udanej końcówce zgarnęli Dusta2 wynikiem 16:13. Spora w tym zasługa Lasse „ZOREE” Uronena, który pierwszą potyczką zakończył z rewelacyjnym bilansem 30-13. 25-latek jeszcze lepiej zaprezentował się jednak na Nuke’u, zdobywając jedno trafienie więcej. Po stronie polskiej zabrakło gracza, który mógłby dorównać świetnie dysponowanemu Finowi, a Arcy tym razem poległo 12:16.

Trwa już finał LOOT.BET/CS Season 4, w którym HAVU mierzy się ze SMASH Esports. Zwycięzca tego pojedynku zgarnie 18 tysięcy dolarów – kwota sześć razy mniejsza trafi natomiast do sakiewki Aristocracy. W imprezie udział wzięły jeszcze trzy inne polskie formacje – Actina PACT, adwokacik oraz x-kom AGO – jednak one pożegnały się ze zmaganiami już jakiś czas temu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Respawn pracuje nad nową areną treningową w Apex Legends!

Jednym z głównych postulatów społeczności Apex Legends w kierunku deweloperów gry było wzbogacenie areny treningowej o nowe elementy, wszak aktualnie...