fot. Riot Games

GAM Esports triumfuje nad J Teamem i wyrównuje stan grupy B

Po niedawnym triumfie nad FunPlus Phoenix CBTC J Team nie zdołał po raz drugi pokazać swojej siły. GAM Esports pokonało przeciwników z LMS, przez co wszystkie drużyny w grupie B Worldsów mają na swoim koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę.

CBTC J Team 0:1 GAM Esports
Rest
Gangplank
Zeros
Akali
Hana
Elise
Levi
Nocturne
FoFo
Lucian
Kiaya
Kled
Lilv
Syndra
Zin
Kai’Sa
Koala
Thresh
Slay
Nautilus

Rozgrywka rozpoczęła się bardzo dobrze dla Hsu „Resta” Shih-Chieha, który wyeliminował przeciwnego toplanera. Ogromna walka na dolnej alei zakończyła się jednak triumfem GAM, przez co ekipa ta wyszła na niewielkie prowadzenie. Dodatkowo szalejąca Akali zdołała zniszczyć pierwszą strukturę na topie.

Mecz rozgrywany był bardzo wolno, a różnica w złocie na korzyść ekipy z Wietnamu cały czas była niewielka. Podczas teamfightu wokół Nashora w 32. minucie formacje wymieniły się trzema zabójstwami, jednakże nie przerodziło się to w pokonanie żadnych znaczących obiektów. Wreszcie tuż przed czterdziestą minutą GAM wygrało dwie ważne walki, które pozwoliły tej drużynie na zniszczenie niebieskiego nexusa.

W następnym starciu Griffin podejmie Hong Kong Attitude. Szczegółowy harmonogram, a także wszelkie niezbędne informacje o Worlds 2019 znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znów to Tricked... Virtus.pro wyraźnie ulega ekipie HUNDENA w trzecim tygodniu ECS

W ostatnim czasie wielokrotnie byliśmy świadkami starć pomiędzy Virtus.pro i Tricked Esport, zarówno na turniejach offline, jak i w internecie. Dzisia...