STS
fot. nexus.leagueoflegends.com

Senna to nie wszystko. Zapowiedziano kolejnych bohaterów w LoL-u

Mimo ogromu informacji dotyczących nowych gier Riot Games nie zamierza zaniechać prac nad bohaterami w swojej sztandarowej produkcji. W nocy amerykańskie studio oficjalnie ogłosiło, że kolejnym czempionem w League of Legends będzie Senna. To jednak nie wszystko, co przygotował Riot. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dzisiaj na blogu Nexus pojawił się kolejny wpis z cyklu Champion Roadmap, prezentujący prace nad postaciami w LoL-u – tymi już istniejącymi oraz tymi, o których świat jeszcze nie słyszał.

Zacznijmy jednak od Senny, bo wspomniany wpis ujawnia więcej informacji na jej temat. Przede wszystkim zgodnie z oczekiwaniami będzie ona marksmanem, ale dość nietypowym. W jej wachlarzu będziemy mogli bowiem odnaleźć umiejętności bardziej pasujące supportowi. Pomysł ten narodził się w chęci łączenia Senny na linii z Lucianem. – Wydawało się nam, że to świetna okazja, by umożliwić im współpracę, w ramach której Lucian walczy w zbliżeniu, a Senna wspiera go z dystansu wielkim Reliktowym Działem. Mając to na uwadze, zdecydowaliśmy się stworzyć wspierającego strzelca łączącego zadawanie obrażeń z użytecznością – napisał Ryan „Reav3” Mireles, główny producent ds. bohaterów w Riot Games. Sennę w akcji będziemy mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy podczas drugiego dnia ćwierćfinałów Worlds, czyli 27 października.

Senna

Jeśli bardziej niż najnowsza postać w League of Legends interesują Was aktualizacje Fiddlesticksa i Volibeara, również możecie być zadowoleni. W ostatnim Champion Roadmap nie zabrakło również informacji o tych dwóch czempionach. Niestety, nie są one najbogatsze i w dalszym ciągu napisane dość ogólnie, ale możemy dowiedzieć się już czegoś więcej na ich temat. W przypadku Volibeara na przykład wiemy, że Riot zdecydował się porzucić pomysł niepowstrzymywanego niedźwiedzia. – Testujemy nowy kierunek, dzięki któremu Volibear sprawia wrażenie boga burz sprowadzającego gromy na swoich wrogów i obiekty, za którymi się ukrywają – czytamy. Mniej informacji zawierają akapity poświęcone Fiddlesticksowi, ale w zamian za to Riot zaprezentował już wygląd obu postaci i trzeba przyznać, że wyglądają zupełnie inaczej niż te, którymi możemy sterować obecnie.

Volibear
Fiddlesticks

Jeśli wciąż mało Wam informacji, to być może zaspokoi Was wieść o dwóch kolejnych bohaterach. Te na chwilę obecną są bardzo okrojone, ale wiemy już co nieco na ich temat. Pierwszy z nich będzie kolejnym strzelcem, który wydaje się mieć dużo wspólnego z księżycem i jego cyklami. Ciut więcej możemy powiedzieć na temat drugiego nowego czempiona – będzie nim pochodzący z Ionii moloch, a jednym z jego atutów ma być wytrzymałość. – Ten nowy bohater będzie rozkwitał, gdy znajdzie się w samym środku bijatyki, śmiejąc się, gdy raz za razem otrzymuje ciosy, by za chwilę z furią odwzajemnić uderzenia, uwalniając całą swoją agresję wprost w twarze wrogów – napisano w dzisiejszym wpisie.

Pełny Champion Roadmap możecie znaleźć pod tym adresem. Na kolejny przyjdzie nam czekać co najmniej kilka miesięcy, a w nim uzyskamy więcej informacji na temat prac nad Fiddlesticksem i Volibearem. W przyszłym roku natomiast poznamy kolejne postacie, które zagoszczą w Lidze Legend. Wśród nich będzie między innymi dżungler oraz walczący wręcz carry.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Saves: Popularność Rainbow Six w Polsce? Zawodzi reklamowanie gry

Dziś Rainbow Six: Siege nie jest w naszym kraju jeszcze zbyt popularne, ale kto wie, czy za jakiś czas się to nie zmieni? Tym bardziej, że na scenie g...