Zaledwie dwóch tygodni potrzebowali włodarze Pompa Teamu, by ponownie skompletować skład swojej dywizji Counter-Strike'a. Dziś wiemy już, że formację wzmocnili Łukasz "splawik" Jahns oraz Mikołaj "Miki Z Afryki" Szemraj, którzy grali z nią już od jakiegoś czasu.

Problemy kadrowe Pompy zaczęły się na początku października, gdy to z miejscami w drużynie pożegnali się Wojciech „Prism” Zięba i Andrzej „Master” Marosek – ten pierwszy od razu trafił do przebudowującego wówczas swój zespół Together Esports, drugi natomiast wylądował na ławce rezerwowych, na której pozostaje do dziś. Ekipa Szymona "IsAmU" Kasprzyka potrzebowała więc zmienników i znalazła ich w osobach splawika oraz Mikiego Z Afryki.

Obaj gracze w przeszłości związani byli z PRIDE, które pod koniec 2017 roku dało im szansę występów w swojej akademii. Z czasem Jahns i Szemraj przebili się nawet do pierwszego zespołu, ale nie pozostali w nim na długo, bo z uwagi na brak zadowalających rezultatów podziękowano im na początku tego roku. Potem gracze próbowali swoich sił w różnych ekipach – Miki Z Afryki trafił nawet na testy do Actina PACT. Ostatecznie obaj zawodncy ponownie spotkali się ze sobą z OrgSeekers, a po rozwiązaniu tego składu dołączyli do Pompy. W jej barwach spisywali się natomiast na tyle dobrze, że po kilku tygodniach zaproponowano im stały angaż.

Wobec tego skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Piotr „p1ter” Kubiak
  • Bartosz „baljs” Mikołajewicz
  • Patryk „Demho” Tomaszewski
  • Łukasz "splawik" Jahns
  • Mikołaj "Miki Z Afryki" Szemraj