fot. Riot Games

Bez niespodzianki na początek. FPX pokonuje GAM na Worlds

W pierwszym z sześciu dzisiejszych meczów grupy B faworyci nie zawiedli. FunPlus Phoenix po raz drugi pokonało GAM Esports i nieco zbliżyło się do awansu do play-offów Mistrzostw Świata 2019 w League of Legends.

GAM Esports 0:1 Fun Plus Phoenix
Zeros
Renekton
GimGoon
Gangplank
Levi
Nocturne
Tian
Gragas
Kiaya
Kled
Doinb
Malphite
Zin
Heimerdinger
Lwx
Kai’Sa
Slay
Shen
Crisp
Nautilus

First blood powędrował na konto Kima „Doinb” Tae-sanga, który pomógł w unicestwieniu przeciwnego wspierającego. GAM Esports odpowiedziało udanym zagraniem na górnej alejce, dzięki czemu odrobiło straty poniesione wcześniej. Mimo to pierwsza wieża została zniszczona przez Lina „Lwx-a” Wei-Xianga, który nie miał zamiaru ruszać się z dolnej alejki.

W pierwszej większej walce przy smoku GAM zaprezentowało się całkiem nieźle i wyeliminowało przeciwnego marksmana. Kolejny teamfight wokół Nashora zakończył się jednak tragicznie dla reprezentantów VCS, a Kai’Sa zgarnęła kolejne zabójstwa. Wyeliminowanie trzech rywali FPX bez problemu pokonało fioletowego potwora. Kilkadziesiąt sekund później rozgrywka została zakończona na korzyść drużyny z Chin.

Już za chwilę J Team podejmie Splyce. Szczegółowy harmonogram, a także wszelkie niezbędne informacje o Worlds 2019 znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwsza faza grupowa europejskiej EPL coraz bliżej końca. Kto wygra grupę D?

Astralis, Heroic i mousesports – ta trójka jest już pewna gry na światowych finałach ESL Pro League Season 10. Przed nami jednak jeszcze jedna grupa e...

>