fot. Riot Games

J Team z trzecią wygraną na Worlds. GAM bez szans na awans do play-offów

Pierwsza drużyna odpada z fazy grupowej Worlds 2019. GAM Esports po porażce z J Teamem nie ma już szans na awans do fazy pucharowej tegorocznych mistrzostw świata. Reprezentanci LMS za to nadal walczą o pierwsze dwa miejsca ze Splyce oraz FunPlus Phoenix.

GAM Esports 0:1 J Team
Zeros
Akali
Rest
Renekton
Levi
Lee Sin
Hana
Gragas
Kiaya
Ryze
FoFo
Azir
Zin
Tristana
Lilv
Kai’Sa
Slay
Volibear
Koala
Alistar

Pierwsza krew powędrowała do Trana „Kiayi” Duy Sanga, który wraz z pomocą swojego leśnika bezproblemowo wyeliminował przeciwnego midlanera. Z drugiej strony jednak Hsu „Rest” Shih-Chieh rozgrywał świetne spotkanie i ogrywał rywali w sytuacjach jeden na dwóch czy jeden na trzech. Dzięki temu jego ekipa zdołała wypracować sobie niewielką przewagę w złocie oraz pokonać Ognistego Smoka. Dodatkowo reprezentanci LMS zgarnęli także pierwszą wieżę.

Po wyeliminowaniu dwóch przeciwników GAM zdecydowało się na próbę pokonania Nashora. Ta jednak zakończyła się fiaskiem, a fioletowe wzmocnienie powędrowało na konto ekipy z Tajwanu. Ostateczna walka w niebieskiej bazie po raz kolejny zakończyła się triumfem J Teamu, który chwilę potem zakończył spotkanie.

Za moment na berlińskiej scenie pojawią się gracze Splyce oraz FunPlus Phoenix. Szczegółowy harmonogram, a także wszelkie niezbędne informacje o Worlds 2019 znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Mikyx, G2 Esports, Worlds 2019

Mikyx: Możemy grać dobrze niezależnie od mety

Pierwszy tydzień Worlds 2019 był bardzo udany dla G2 Esports. Mimo problemów poszczególnych zawodników w niektórych meczach Samurajom udało się zakońc...