fot. twitter.com/HELLRAISERSgg

HellRaisers prezentuje nowego trenera

Prawie miesiąc temu HellRaisers odsłoniło karty i przedstawiło nowy skład CS:GO, w którym próżno było jednak doszukać się szkoleniowca. Niemniej pochodząca z Ukrainy organizacja znalazła wreszcie odpowiedniego kandydata do tej roli, a tym okazał się Alexander „Lk-” Lemeshev.

26-latek to były profesjonalny gracz, który w swojej karierze występował w takich drużynach jak USSR Team czy ANOX. Po odwieszeniu myszki na kołek we wrześniu 2016 roku Lk- objął funkcję menadżera w ANOX – skład z Nikolayem „mirem” Bityukovem na pokładzie niedługo później opuścił tę organizację i jeszcze w tym samym roku został wykupiony przez Vega Squadron. Z kolei w sierpniu tego roku włodarze Vegi postanowili zakończyć niemal trzyletnią współpracę z Lemeshevem, który teraz podejmie się nowego wyzwania i będzie zza pleców wspierał międzynarodową ekipę. Pierwszym sprawdzianem Lk- w barwach HR będzie faza grupowa 10. sezonu ESL Pro League – w otwierającej serii gier w grupie D jego podopieczni zmierzą się z Natus Vincere.

Przede wszystkim chciałbym podziękować HellRaisers za tę szansę. Jestem podekscytowany i zmotywowany do wykorzystania mojego pełnego potencjału w tej nowej roli. Mamy świetny zespół, w którym każdy doskonale wie, co powinien robić, aby osiągnąć zamierzone cele. Nie mogę doczekać się nadchodzących turniejów, które będą dla nas egzaminem wstępnym. Trzymajcie za nas kciuki, bo naprawdę potrzebujemy waszego wsparcia – powiedział szkoleniowiec HR.

W tej sytuacji skład HellRaisers prezentuje się następująco:

  • Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Vadim „Flarich” Karetin
  • Igor „crush” Shevchenko
  • Alexander „scoobyxie” Marynych
  • Alexander „Lk-” Lemeshev – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

J Team z trzecią wygraną na Worlds. GAM bez szans na awans do play-offów

Pierwsza drużyna odpada z fazy grupowej Worlds 2019. GAM Esports po porażce z J Teamem nie ma już szans na awans do fazy pucharowej tegorocznych mistr...

>