fot. EPICENTER

Zapowiedziano EPICENTER 2019 – gracze ponownie przyjadą do Moskwy

Epic Esports Events zapowiedział czwartą odsłonę EPICENTER. Tak jak to miało miejsce w poprzednich latach, turniej CS:GO odbędzie się w Rosji, a uczestniczące w nim zespoły powalczą między sobą o nagrody z puli 500 tysięcy dolarów.

Polskim kibicom imprezy spod szyldu EPICENTER mogły zapaść w pamięć ze względu na występy Virtus.pro. W 2016 i 2017 roku polska formacja docierała do finału rozgrywek, jednak w obu przypadkach ostatecznie nie stawała na najwyższym stopniu podium. Czy w tym roku Niedźwiedzie lub inna rodzima ekipa udadzą się na wschód kontynentu? Tego na ten moment nie wiemy, natomiast organizatorzy przedstawili już cztery pierwsze zaproszone na turniej zespoły. Wśród wybrańców znaleźli się gracze AVANGAR, Evil Geniuses, Natus Vincere oraz Teamu Vitality – na razie na liście uczestników brakuje obrońców tytułu z FaZe Clanu.

Warto dodać, że Epic Esports Events ma do dyspozycji jeszcze jedną bezpośrednią przepustkę. Pozostałych trzech uczestników EPICENTER 2019 wyłonią kwalifikacje dedykowane europejskim, chińskim oraz wywodzącym się z CIS drużynom. Eliminacje na Starym Kontynencie wystartują 28 października i potrwają cztery dni. Z kolei sam turniej główny rozegra się od 17 do 22 grudnia w Moskwie.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ENCE zajmie miejsce Teamu Liquid na IEM Beijing

Na liście uczestników Intel Extreme Masters Beijing-Haidian doszło do istotnej zmiany. Z turnieju zrezygnowali faworyci do podniesienia trofeum – Team...