fot. DreamHack/Adela Sznajder

Calyx żegna się z Windigo

Trwający ponad trzy miesiące okres próbny Buğry „Calyxa” Arkına w Windigo Gaming dobiegł końca. Obie strony nie były w stanie dojść do porozumienia w pewnych kwestiach, wobec czego uznały, iż najlepiej będzie zakończyć współpracę.

Calyx dołączył do Windigo w lipcu, gdy pochodząca z Ukrainy organizacja postanowiła odejść od bułgarskiego składu i spróbować zawodników z zagranicy. Razem z Turkiem do drużyny trafił wówczas Ali „hAdji” Haïnouss. W tym miesiącu formacja rywalizowała w pierwszej fazie grupowej 10. sezonu ESL Pro League, lecz były reprezentant Space Soldeirs i jego kompani nie wygrali w Londynie ani jednej mapy i o miejsce w kolejnym sezonie rozgrywek powalczą w barażach. W trakcie swojego pobytu w Windigo zawodnik brał także udział w kilku turniejach online, w tym w European Champions Cup oraz WePlay! Forge of Masters Season 2.

Wobec tego do składu wskakuje rezerwowy Yanko „blocker” Panov, jednak nie jest powiedziane, że 22-latek zagrzeje w nim miejsca na dłużej. Zanim blocker na stałe powróci do drużyny, będzie musiał dowieść swoich umiejętności podczas testów.

W tej sytuacji skład Windigo Gaming prezentuje się następująco:

  • Kamen „bubble” Kostadinov
  • Valentin „poizon” Vasilev
  • Ali „hAdji” Haïnouss – testy
  • Sabit „mirbit” Coktasar – testy
  • Yanko „blocker” Panov – testy
  • Aleksander „Shockwave” Netreba – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
beryl

BeryL: Bez dwóch zdań SKT jest najmocniejszym zespołem w ćwierćfinałach

DAMWON Gaming zaskoczyło wszystkich, awansując do fazy pucharowej tegorocznych mistrzostw świata w League of Legends z pierwszego miejsca w grupie D....