STS
fot. fb.com/kamilbdg

Arka Gdynia ze składem CS:GO! W zespole m.in. Morfan i kamil

Arka Gdynia na esportowej mapie polski pojawiła się w 2018 roku, ale początkowo, śladem innych klubów sportowych, inwestowała tylko w obrębie FIFY. Jesienią tego roku nadmorska ekipa poinformowała jednak o planach związanych z Counter-Strikiem, dziś natomiast otrzymaliśmy wreszcie efekty tych planów. Arka powołała bowiem do życia zupełnie nowy skład, którego członkami zostali m.in. znani z […]

Arka Gdynia na esportowej mapie polski pojawiła się w 2018 roku, ale początkowo, śladem innych klubów sportowych, inwestowała tylko w obrębie FIFY. Jesienią tego roku nadmorska ekipa poinformowała jednak o planach związanych z Counter-Strikiem, dziś natomiast otrzymaliśmy wreszcie efekty tych planów.

Arka powołała bowiem do życia zupełnie nowy skład, którego członkami zostali m.in. znani z Izako Boars Mateusz „Morfan” Świętochowski oraz Kamil „kamil” Kamiński – ten pierwszy przez ostatnie kilka miesięcy reprezentował Superius Gaming, drugi natomiast od rozstania z indyjskim Global Esports w kwietniu tego roku pozostawał bez stałego zatrudnienia. Poza nimi swoje miejsce w zespole otrzymali też Jakub „qxv” Sawicki, czyli klubowy kolega Morfana z Superius, oraz Marcin „Shatar” Lubowicki i Piotr „pTr” Pietrzyk, związani dotychczas odpowiednio z Diabolus oraz Together Esports.

Nowy skład Arka Gdynia eSports prezentuje się następująco:

  • Mateusz „Morfan” Świętochowski
  • Kamil „kamil” Kamiński
  • Marcin „Shatar” Lubowicki
  • Piotr „pTr” Pietrzyk
  • Jakub „qxv” Sawicki

Zespół Arki na co dzień rywalizuje w dywizji profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej i we wtorek zremisował 1:1 z Pompa Teamem. – Jest to zalążek naszej współpracy, z której widzimy obopólne korzyści. Na ten moment skupiamy się na PLE oraz nadchodzących kwalifikacjach online – przyznał w opublikowanym przez siebie w mediach społecznościowych poście Morfan.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nadchodzi IV Siemianowicki Turniej E-sportowy

Październik nieubłaganie zbliża się do końca, ale nim jeszcze nadejdzie listopad, czekać nas będzie czwarta edycja Siemianowickiego Turnieju E-sportow...