fot. EPICENTER

Pasha Gaming School otwarte! Co wiemy o projekcie pashyBicepsa?

Dzisiaj światło dzienne ujrzał nowy projekt Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, czyli jednego z najbardziej utytułowanych polskich zawodników Counter-Strike’a. Jest nim Pasha Gaming School, czyli akademia sygnowana właśnie pseudonimem 31-latka. I choć PGS pojawiło się dopiero dzisiaj, znamy już całkiem sporo informacji na jego temat.

Przede wszystkim Pasha Gaming School będzie działało przy współpracy z FACEITEM, który stworzył ligę podzieloną na pięć następujących części:

  • nierankingowa z otwartym lobby (poziomy FACEIT od 1 do 10)
  • Bronze (poziomy FACEIT od 2 do 5)
  • Silver (poziomy FACEIT od 6 do 9)
  • Gold (10 poziom FACEIT)
  • PRO (z udziałem profesjonalnych graczy)

Oczywiście grupa, w której rywalizować będą zawodnicy, zależna będzie tylko i wyłącznie od poziomu ich konta FACEIT. Oznacza to, iż w trakcie sezonu dopuszczalna będzie nielimitowana zmiana hubów, choć organizatorzy już zastrzegli, iż w kolejnych odsłonach projektu sytuacja może ulec zmianie. Do dywizji PRO będzie można natomiast dostać się w kwalifikacjach rozgrywanych pod koniec każdego miesiąca, w których wystąpi najlepszych sześćdziesięciu graczy ze złotego huba.

Warto jednak dodać, iż już teraz w każdym hubie będzie można zdobyć nagrody – w pierwszej odsłonie PGS, która potrwa do 31 października, do wygrania w dywizji PRO będzie 1500 złotych, natomiast gracze w niższych ligach powalczą o około 1 milion punktów FACEIT i darmowe subskrypcje. O gratyfikacjach w kolejnych sezonach organizatorzy mają natomiast zamiar informować na bieżąco.

Co w ogóle kryje się pod określeniem „sezon”? W praktyce docelowo każdy z nich ma trwać tylko dwa tygodnie. Co kwartał wyłaniana jednak będzie piątka graczy, która otrzyma esportowe stypendium w wysokości 1000 złotych wypłacanych przez trzy kolejne miesiące. W przyszłości do tego dojść mają również sesje treningowe z samym pashą, nagrody rzeczowe oraz porady od wykwalifikowanych ekspertów.

Tak wygląda teoria, a jak ma się ona do praktyki? Aby zapisać się do Pasha Gaming School, należy udać się na platformę FACEIT i wpłacić wpisowe w wysokości 3,99 dolarów. Potem trzeba natomiast pokazać się z dobrej strony na serwerze. Powodzenia!

Więcej szczegółowych informacji na temat Pasha Gaming Schoold znaleźć można w tym miejscu oraz na stronie FACEIT. Jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do PGS, możecie śledzić fanpage na Facebooku oraz dołączyć do serwera na Discordzie.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mimo 16:0 na Nuke'u Aristocracy tylko dzieli się punktami z AGO w ESL Mistrzostwach Polski

Deklasacja na Nuke'u, zupełnie inny obraz gry na Trainie. Za nami kolejny dwumecz ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019, w którym Aristocracy podzieliło s...