STS
fot. Pompa Team

Oddaj krew, dostań upominek od Pompa Teamu

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 5, podczas której swoją walkę stoczy Szymon „IsAmU” Kasprzyk. Normalnie byśmy o tym nie wspominali, ale z uwagi na akcję, którą w mediach społecznościowych ogłosił Pompa Team, jednak wspomnimy. W swoim poście Pompa zachęciła fanów do oddawania krwi. Na słownej zachęcie jednak się nie zakończyło – ekipa IsAmU […]

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 5, podczas której swoją walkę stoczy Szymon „IsAmU” Kasprzyk. Normalnie byśmy o tym nie wspominali, ale z uwagi na akcję, którą w mediach społecznościowych ogłosił Pompa Team, jednak wspomnimy.

W swoim poście Pompa zachęciła fanów do oddawania krwi. Na słownej zachęcie jednak się nie zakończyło – ekipa IsAmU obiecała, że każda osoba, która 26 października przy okazji FAME MMA okaże legitymację krwiodawcy lub też zaświadczenie o oddaniu krwi, otrzyma od PT upominek. Natomiast dla ludzi, którzy udadzą się do stacji krwiodawstwa w piątek lub sobotę, przygotowano nagrody specjalne.

Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, że pod halą, w której odbędzie się całe wydarzenie, nie będzie już możliwości oddawania krwi. Dlatego też każdy, kto chciał otrzymać prezent od IsAmU i spółki, powinien poszukać odpowiedniej stacji w swoim mieście.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny cios dla Twitcha – shroud również przenosi się na Mixer

Kiedyś Twitch był tak naprawdę monopolistą, jeśli chodzi o rynek serwisów streamingowych, jednak od dłuższego czasu musi mierzyć się z zakusami coraz...