fot. ESL/Jak Howard

Jeszcze jedna zmiana w Complexity? k0nfig przymierzany do zespołu

Po zupełnie nieudanym dla Complexity Gaming Majorze w Berlinie dyrektor generalny amerykańskiej organizacji, Jason Lake, zapowiadał stworzenie niszczycielskiej siły. Słowa Lake’a nakazywały przypuszczać, że zespół czeka poważna przebudowa, natomiast jak dotąd Complexity potwierdziło tylko dwa transfery, sięgając po Benjamina „blame’aF” Bremera oraz Williama „RUSHA” Wierzbę.

Zdaniem Guillaume’a „neLa” Canelo to nie koniec zmian w szeregach Complexity. Według jego informacji na wylocie z drużyny znajduje się Rory „dephh” Jackson, który z obecnej piątki może pochwalić się najdłuższym stażem w organizacji – dołączył do niej w lutym 2016 roku. Kandydatem do zajęcia miejsca dephha jest pozostający bez drużyny Kristian „k0nfig” Wienecke. 22-letni Duńczyk do niedawna był reprezentantem OpTic Gaming, ale po zajęciu czwartego miejsca w grupie ESL Pro League ekipa została rozwiązana, wobec czego każdy z zawodników zaczął rozglądać się za indywidualnymi propozycjami. Strzelec ze Skandynawii jest teraz członkiem miksu Krzysztofa „starka” Lewandrowskiego o nazwie meanwhile, który wczoraj rywalizował w otwartych kwalifikacjach do DreamHack Open Winter 2019.

W Complexity k0nfig spotkałby się ze swoim rodakiem blamemF oraz Shahzebem „ShahZaMem” Khanem, z którym miał okazję występować w międzynarodowym składzie OpTic. Jeśli przenosiny k0nfiga do coL zostaną sfinalizowane odpowiednio szybko, to gracz będzie mógł wspomóc swoich nowych kolegów w walce o bilet na finały 10. sezonu ESL Pro League. Druga faza EPL wystartuje w połowie przyszłego miesiąca.

Skład Complexity Gaming może wyglądać następująco:

  • Shahzeb „ShahZaM” Khan
  • Owen „oBo” Schlatter
  • Benjamin „blameF” Bremer
  • William „RUSH” Wierzba
  • Kristian „k0nfig” Wienecke
  • Jamie „keita” Hall – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Teddy, SK Telecom T1, Worlds 2019

Jedna wygrana to za mało. SKT pokonuje Splyce i melduje się w półfinale Worlds

Status faworyta czasem może być zgubny, zaś brak presji związanej z tym statusem nieraz już dodawał skrzydeł drużynom skazywanym na porażkę. Dzisiaj j...