fot. Blizzard/Robert Paul

Kolejne zmiany kadrowe w Philadelphia Fusion

Przebudowa Philadelphia Fusion ruszyła na całego. W minionych dniach organizacja z Miami-Orlando pożegnała już dwóch graczy, ale na tym nie koniec rozstań – dziś bowiem szeregi zespołu opuścili dwaj kolejni zawodnicy, którzy jednak nie zabawili w nim zbyt długo.

Zaledwie rok związany z Fusion był Elijah Hudson „Elk” Gallagher, który większą część dopiero co zakończonego sezonu i tak spędził w Overwatch Contenders, w której mógł występować jako gracz z kontraktem „two-way”. W efekcie w OWL rozegrał zaledwie cztery spotkania, toteż nie dziwi fakt, że nie przedłużono z nim współpracy, tym bardziej że i Fusion University czeka pewnie drobny remont kadrowy. Jeszcze mniejszy wkład w osiągane przez Fusion wyniki miał drugi z byłych już członków drużyny, Finley „Kyb” Adisi, który w lipcu został wykupiony z Guangzhou Charge, ale nie zdążył zadebiutować w nowych barwach.


W tej sytuacji skład Philadelphia Fusion prezentuje się następująco:

  • 3. Simon „snillo” Ekström
  • 9. Su-min „SADO” Kim
  • 18. Jae-hyeok „Carpe” Lee
  • 21. Gael „Poko” Gouzerch
  • 42. Isaac „Boombox” Charles
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dobry początek to za mało. Polacy bez wygranej w ESEA Mountain Dew League

Obiecujący start nie wystarczył – zarówno Virtus.pro, jak i Actina PACT przegrały swoje dzisiejsze spotkania w ESEA Mountain Dew League Season 32. Jan...

>