True Damage Ekko
fot. YouTube/League of Legends

Bedoes podłoży głos pod najnowszą skórkę Ekko!

Już nieraz Riot Games łączył się z wieloma znanymi artystami przy tworzeniu czy to pojedynczych dodatków do gry, czy też podczas największych wydarzeń na scenie esportowej. Współpracę z amerykańskim studiem nawiązali między innymi Imagine Dragons, Alex „Mako” Seaver, Alan Walker czy też patrząc bardziej na Daleki Wschód Jay Chou i wokalistki grupy (G)I-DLE.

Dzisiaj kooperację z League of Legends ogłosiła persona bardziej znana w Polsce – Bedoes. 21-letni raper użyczył swojego głosu przy tworzeniu jednej z najnowszych skórek w League of Legends, a mianowicie True Damage Ekko. Skin ten pojawi się na serwerach LoL-a wraz z patchem 9.22, czyli 6 listopada. Najprawdopodobniej też wtedy będziemy mogli usłyszeć Bedoesa w roli Ekko po raz pierwszy.

Cała seria skórek True Damage jest kontynuacją zapoczątkowanego rok temu trendu. Wówczas też w League of Legends zadebiutowała seria K/DA, a oprócz czterech nowych skinów przygotowano również zupełnie nowy utwór muzyczny. Podobnie sprawa ma się w tym roku – True Damage złożone z pięciu znanych na scenie muzycznej osobistości podczas finału Worlds 2019 zaprezentuje piosenkę zatytułowaną „Giants”. Co ciekawe, skórkę True Damage Akali zaprojektował projektant żeńskich kolekcji w Louis Vuitton – Nicolas Ghesquière. To drugi po futerale na Puchar Przywoływacza akt kooperacji Riotu z francuskim domem mody.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ECS: Virtus.pro vs FaZe Clan – statystyki graczy

Gracze Virtus.pro po raz drugi zameldowali się w finale tygodnia ECS Season 8! Tym razem Polacy okazali się lepsi od FaZe Clanu, który miał jednak duż...