fot. materiały prasowe

Samsung LC32F39M – monitor do konsoli

Samsung Electronics Polska wprowadza do sprzedaży 32-calowy monitor LC32F39M przeznaczony dla osób, które szukają jednego ekranu do pracy, gier i oglądania serwisów streamingowych. Głównym wyróżnikiem monitora jest dołączany do zestawu pilot, który pozwala m.in. na sterowanie głośnością, jasnością czy na wybór źródła sygnału. Monitor oferuje m.in. rozdzielczość Full HD, czas reakcji na poziomie 4 (GTG) i zakrzywienie ekranu 1800 R. Monitor jest już dostępny w polskiej dystrybucji, a jego sugerowana cena to 1199 PLN.

LC32F39M to dobra propozycja dla osób szukających jednego monitora, który pozwoliłby na komfortową pracę i rozrywkę. Dostępne porty HDMI pozwalają na podłączenie takich urządzeń jak komputer, konsola czy dekoder i przełączanie się między nimi za pomocą pomocy pilota.

Duży 32-calowy ekran, krótki czas reakcji o wartości 4 (GTG) oraz dwa mocne 5-watowe głośniki sprawiają, że model ten dobrze sprawdzi się jako monitor do oglądania ulubionych seriali, jak i do uruchomienia gier na konsolach. Gracze docenią również zakrzywienie ekranu o wartości 1800 R, a zaawansowane tryby gry pomogą w dostosowaniu parametrów wyświetlanego obrazu do rodzaju rozgrywki.

Monitor może być również z powodzeniem wykorzystywany do pracy biurowej. Krzywizna ekranu w połączeniu z funkcję Eye Saver ograniczającą emisję niebieskiego światła i Flicker Free eliminującą migotanie ekranu ogranicza zmęczenie wzroku przy długotrwałej pracy z popularnymi programami biurowymi. Monitor jest już dostępny w polskiej dystrybucji.

Więcej informacji na temat produktu można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozlosowano grupy ostatniego w tym roku IEM-a

Już tylko nieco ponad tydzień dzieli nas od ostatniego w tym roku turnieju CS:GO z cyklu Intel Extreme Masters. Ten w drugim tygodniu listopada odbędz...