fot. Games Clash Masters/Michał Konkol

Sprout z zaproszeniem na DreamHack Open Atlanta 2019

Wczoraj organizatorzy DreamHack Open Atlanta 2019 przekazali bezpośrednią przepustkę na turniej w ręce reprezentantów Virtus.pro, a dzisiaj zaprezentowali przedostatniego uczestnika imprezy, którym zostało Sprout.

Niemiecka piątka w niedzielę próbowała swoich sił w otwartych kwalifikacjach do innej imprezy rangi DreamHack Open – Winter – ale w półfinale musiała uznać wyższość Tricked Esport. Polscy kibice mieli okazję obserwować formację w akcji podczas tegorocznej edycji Games Clash Masters, gdzie zawodnicy zza naszej zachodniej granicy spisali się bardzo dobrze i ostatecznie zajęli wysokie drugie miejsce. Dużo gorzej Timo „Spiidi” Richter i spółka zaprezentowali się w swojej grupie ESL Pro League, w której nie odnieśli ani jednego zwycięstwa. W konsekwencji Sprout zamknęło zbiór B i nie może być pewne swojego ligowego bytu.

Na ten moment lista uczestników DreamHack Open Atlanta 2019 prezentuje się następująco:

Cloud9 CR4ZY Heroic INTZ eSports
Sprout The Quest Virtus.pro

DreamHack Open Atlanta 2019 odbędzie się między 15 a 17 listopada. W zawodach udział weźmie w sumie osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

QuickScope: Na co czeka 100 Thieves?

100 Thieves pojawiło się na scenie CS:GO w grudniu 2017 roku, gdy sięgnęło po brazylijską piątkę graczy występującą wcześniej pod nazwą Villa Mix. W ó...

>