fot. T-Mobile Liga Akademicka

Startuje piąty sezon T-Mobile Ligi Akademickiej – największej areny esportowej dla studentów w Polsce!

TMLA po raz piąty!

To już piąty sezon zmagań esportowych, które przygotowujemy z myślą o wszystkich studentach pasjonujących się sportami elektronicznymi. Przez ostatnie dwa lata udało nam się rozpocząć budowę akademickiej sceny esportowej w Polsce i teraz widzimy pierwsze efekty. 

Do właśnie rozpoczynającego się sezonu T-Mobile Ligi Akademickiej, zgłosiło się ponad 1030 studentów z 91 uczelni w całym kraju! To nowy rekord, który będziemy starali się pobić już w kolejnym sezonie.

Jednak S#5 TMLA to również sezon zmian. Zmieniliśmy dwie konkurencje – Overwatch oraz StarCraft II – i w ich miejsce wprowadziliśmy Counter-Strike: Global Offensive oraz Gwint – wiedźmińską grę karcianą.  

Rywalizacja na najwyższym akademickim poziomie!

Do naszych weteranów w kategorii League of Legends i Rainbow 6: Siege, dołączyło aż siedem nowych ekip, które będą starały się zdetronizować broniących tytuł – Inżynierów z Politechniki Wrocławskiej  – LoL – oraz Orłów z Uniwersytetu Warszawskiego – R6S.

Dodatkowo, w dwóch nowych kategoriach pojawiło się sporo studentów z uczelni, które jeszcze nie miały okazji być reprezentowane w rozgrywkach ligowych. Tak wybuchowa mieszanka jest gwarantem ogromnych emocji, które czekają na widzów i zawodników. 

Gdzie oglądać?

Znakiem rozpoznawczym TMLA jest emisja wszystkich spotkań ligowych, które będą transmitowane z komentarzem na naszym kanale ligowym – link.

Harmonogram spotkań:

  • League of Legends – poniedziałki i wtorki od 19:00
  • Rainbow 6: Siege – środy i czwartki od 19:00
  • Gwint – piątki od 18:00 
  • CS:GO – soboty i niedziele od 18:00

Obsada komentatorska na S#5 TMLA:

  • League of Legends – Łukasz „LEO” Mirek oraz Wojciech „Bezi” Wróbel
  • CS:GO –  Karol „Kasar” Suchecki oraz Tomasz „Stigu” Cwyl
  • Gwint – Dawid „Azonh” Letachowicz oraz Maciej „Molegion” Kokosza
  • R6:S – Maciej „SeBoL” Majewski

Wszystkie informacje na temat T-Mobile Ligi Akademickiej znajdziecie na stronie ligowej oraz na profilu na Facebooku

Źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – październik 2019

Kolejny miesiąc dobiegł końca, a to oznacza, że ponownie czas, by podsumować to, co w minionych tygodniach wydarzyło się w Rankingu polskich drużyn CS...