fot. StarLadder

Lista uczestników DH Open Winter skompletowana, wśród zaproszonych m.in FURIA

Organizatorzy DreamHack Open Winter 2019 zdecydowali się za jednych zamachem ujawnić listę drużyn zaproszonych do występu na szwedzkim turnieju CS:GO. W gronie tym nie znalazły się polskie formacje, ale można było się tego spodziewać – nasi rodacy brali przecież udział w eliminacjach, w których wszyscy zgodnie zawiedli.

Kto więc na przełomie listopada i grudnia powalczy o nagrody z puli o wysokości 100 tysięcy dolarów? Do Skandynawii wybierze się między innymi CR4ZY, czyli triumfator ostatniego turnieju z cyklu DH Open, który stosunkowo niedawno odbył się w Rotterdamie. W Jönköping nie zabraknie także finalistów holenderskich zawodów z Heroic oraz uczestników trwającego obecnie Intel Extreme Masters Beijing z 100 Thieves. Ostatnie dwie przepustki trafiły natomiast w ręce zamykającej czołową dziesiątkę rankingu HLTV Furii Esports oraz rosyjskiego forZe, które ma na swoim koncie między innymi udział w berlińskim Majorze.

Tym samym pełna lista uczestników rozgrywek wygląda tak:

100 Thieves CR4ZY Heroic FURIA Esports
forZe Marskalk Tricked Esport SJ Gaming

DreamHack Open Winter odbędzie się między 29 listopada a 1 grudnia. Zwycięzca imprezy wzbogaci się o 50 tysięcy euro.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Duke

Duke odchodzi z Invictus Gaming. Dwukrotny mistrz świata nie przedłuży kontraktu

Jedyny zawodnik, który zdobył tytuł mistrza świata w League of Legends w dwóch różnych organizacjach esportowych, postanowił definitywnie pożegnać się...

>