fot. PUBG Corp.

2 miliony dolarów w puli – rusza PUBG Global Championship 2019

Trzydziestu dwóch uczestników, dwa tygodnie zmagań, dwa miliony dolarów na stole – innymi słowy PUBG Global Championship 2019. To właśnie dziś w Los Angeles startuje najważniejsza na scenie Playerunknown’s Battlegrounds impreza końcówki 2019 roku.

O końcowy triumf i główną nagrodę w wysokości miliona dolarów walczyć będą najlepsze ekipy z całego świata. Nie zabraknie przedstawicieli Europy w postaci m.in. mistrzów trzeciego etapu PUBG Europe League 2019 z FaZe Clanu czy też Natus Vincere, które pod koniec lipca stanęło na najniższym stopniu podium GLL Grand Slam: PUBG Classic. Honoru Korei Południowej bronić będą m.in. znane w esportowym światku T1 i Gen.G Esports, a Ameryka Północna desygnowała do gry chociażby Tempo Storm oraz Lazarus.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Afreeca Freecs Fatal ahq e-Sports Club Armory Gaming Athletico
CrowCrowd DeToNator.KOREA Team Envy FaZe Clan
Four Angry Men G2 Esports Genesis Gen.G Esports
Ghost Gaming Global Esports Xsset Infantry Lazarus
Team Liquid Natus Vincere OGN Entus Ace OGN Entus Force
QM Gaming Rascal Jester RED Canids The Rumblers
Sting Divine Esports SunSister T1 Tempo Storm
TSM VC Gaming Vendetta WClick

Rywalizacja rozpocznie się z 8 na 9 listopada o 2 w nocy polskiego czasu od fazy grupowej, podczas której wszystkie ekipy podzielone zostaną na dwa zbiory i w ich obrębie będą się ze sobą mierzyć. Z kolei 15 listopada rozpoczną się półfinały, zaś 23-24 listopada w Oakland rozegrany zostanie wielki finał, podczas którego czołowa szesnastka powalczy o główną nagrodę. Wszystkie pojedynki wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału PUBG na Twitchu.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Finały Rainbow Six Pro League Season 10 – najważniejsze informacje

Dziesiąty sezon Rainbow Six Pro League nieubłaganie zbliża się do końca. Jego zwieńczenie nastąpi już w najbliższy weekend w Japonii, gdzie osiem czoł...

>