fot. SUPER GAME e-sport/Michał Jaworski

Zmiana w składzie Teamu Baiters, Natrise poza zespołem

Do zakończenia fazy zasadniczej ESL Sprite Mistrzostw Kobiet 2019 w CS:GO pozostały już tylko dwie kolejki, ale mimo to w składzie Teamu Baiters doszło do zmiany już teraz. Poza drużyną znalazła się Paulina „Natrise” Koczara, która jej członkinią była przez zaledwie dwa miesiące.

Natrise, która na swoim koncie ma występy m.in. w Teamie Saiprah, trafiła do Baiters we wrześniu i miała wraz ze swoimi nowymi koleżankami postarać się o jak najlepszy wynik w sygnowanych przez ESL i Sprite rozgrywkach. Ostatecznie jednak postawa zespołu daleka była od ideału, w efekcie czego zawodniczki na pierwszy punkt czekały aż do piątej serii spotkań, gdy to udało im się zremisować z o wiele wyżej notowanym Warriors Teamem. Teraz wiemy już, że Koczara nie pomoże formacji w kolejnych meczach, które przesądzą o być albo nie być B8. Zamiast niej grać będzie natomiast Karolina „oksy” Ratajczak, którą mogliśmy oglądać przy okazji rozegranego na tegorocznym PGA PACTit Challenge Ladies.

Tak zmianę w składzie skomentowała menadżerka Baiters, Ewelina Przywara:

Chcemy budować wygrywający zespół opierający się jednocześnie na pełnej synergii między zawodniczkami – zarówno w grze, jak i poza nią. To ma być trochę jak druga rodzina. To trudne wyzwanie. Paulina świetnie gra w CS:GO, jednak wspólnie uznałyśmy, że dla rozwoju tej zawodniczki, jak i zespołu Team Baiters długofalowo lepiej będzie, jeśli obie strony rozwijać się będą niezależnie. ESL Mistrzostwa Polski Kobiet dogramy zatem w zmienionym składzie z Karoliną „oksy” Ratajczak.

Co będzie dalej? Zobaczymy. Jesteśmy nastawione na ciężką pracę i osiąganie zamierzonych rezultatów. Paulinie życzymy wszystkiego dobrego, gdziekolwiek nie trafi, bo jest bardzo uzdolnioną zawodniczką i mamy nadzieję, że znajdzie miejsce, w którym w pełni wykorzysta swój talent.

W tej sytuacji skład Teamu Baiters prezentuje się następująco:

  • Taida „Grumpy” Jasek
  • Sara „Kicia” Zaguła
  • Klaudia „IczY” Winiarska
  • Hania „Haniaa” Pudlis
  • Karolina „oksy” Ratajczak – zmienniczka
  • Kamil „Newaim” Suchłabowicz – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Chiny niegościnne dla liderów rankingu HLTV. Znamy półfinalistów IEM Beijing

Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019 nie okazało się gościnne dla wszystkich przedstawicieli światowej czołówki CS:GO. O ile bowiem szybką elimi...