Jeden z najbardziej doświadczonych trenerów w Korei Południowej bierze na swoje barki kolejną drużynę. Mowa o Son "Kezmanie" Dae-youngu, który dziś objął posadę głównego trenera Hanwha Life Esports.

Kezman ma naprawdę spory bagaż doświadczeń. Pierwsze kroki na profesjonalnej scenie stawiał jeszcze w 2012 roku, a w jego esportowym CV możemy znaleźć takie ekipy, jak Azubu Frost i Azubu Blaze, CJ Entus czy EDward Esports. Należy także podkreślić, że Koreańczyk pracując jako trener czy menadżer był częścią sztabów szkoleniowych, które doprowadziły na Worldsy dwa inne zespoły – I May oraz Royal Never Give Up. Ostatnim przystankiem 36-latka było natomiast należące do ASUS ROG Rogue Warriors, gdzie był menadżerem drużyny od maja do listopada bieżącego roku.

Przejęcie przez Kezmana opieki nad Hanwha Life Esports może budzić spore nadzieje wśród fanów drużyny. Zespół ten pod koniec 2019 roku uratował się przed spadkiem z LCK, eliminując Jin Air Green Wings. Ponadto drużynę czeka kompletne przemeblowanie, jeżeli chodzi o sam skład – w nim aktualnie znajduje się zaledwie trzech graczy, choć nawet ich przyszłość nie jest wciąż pewna.