Włącz się do walki! Pierwsze kwalifikacje do WESG w Dotę 2 właśnie ruszają

Ruszają kwalifikacje do kolejnej edycji World Electronic Sports Games! Na pierwszy ogień pójdą drużyny Doty 2, które już jutro będą mogły spróbować swoich sił w otwartych internetowych kwalifikacjach.

Polacy swoich sił mogą próbować we wschodnioeuropejskich eliminacjach, gdzie będą także rywalizować między innymi z drużynami m.in. z Albanii, Chorwacji, Grecji, Turcji czy Rumunii. Co będzie stawką rywalizacji? Jeden slot w zamkniętych rozgrywkach, które zostały zaplanowane na 29 listopada – 9 grudnia, a w których pewne udziału na ten moment jest wyłącznie greckie Ad Finem. Stamtąd awans na turniej główny wywalczy natomiast jeden zespół i to właśnie on wystąpi na światowych finałach WESG 2019-2020, podczas których w puli turnieju Doty 2 znajdzie się aż 800 000 dolarów.


>> Zapisz się do kwalifikacji w Dotę 2 <<


World Electronic Sports Games to turniej esportowy o zasięgu globalnym, którego organizatorem jest Alibaba Sports. Zmagania pod szyldem WESG odbywają się nieprzerwanie od 2016 roku.

Materiał powstał we współpracy z U Can Company.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
MaNa

Trzech Polaków zaproszonych do zamkniętych eliminacji do WESG w StarCrafta II

W zamkniętych eliminacjach do nachodzącej odsłony World Electronic Sports Games na pewno zobaczymy trzy polskie drużyny CS:GO, a identycznie sprawa wy...

>