fot. Games Clash Masters/Michał Konkol

iHG zmuszone do wycofania się z LOOT.BET/CS Season 5

Illuminar Gaming było jedną z czterech rodzimych ekip, które otrzymały zaproszenie do piątego sezonu LOOT.BET/CS. Triumfatorzy Games Clash Masters 2019 nie wystąpią jednak w internetowych rozgrywkach, o czym organizacja poinformowała w swoich mediach społecznościowych.

Drużyna Pawła „innocenta” Mocka w ten weekend będzie walczyła podczas DreamHack Open Atlanta 2019, gdzie w akcji zobaczymy również drugą polską ekipę, Virtus.pro. Po powrocie do ojczyzny iHG miało rozpocząć kampanię w LOOT.BET/CS, jednak z powodu błędu popełnionego przy rezerwacji biletów do Stanów Zjednoczonych formacja musiała zrezygnować z udziału w lidze. Niemniej ten fakt nadwiślańskim kibicom może zrekompensować obecność w zmaganiach międzynarodowej piątki Krzysztofa „starka” Lewandrowskiego (w pierwotnym składzie widniał także Paweł „byali” Bieliński) o nazwie 2115, która skorzystała na problemach Illuminar. Już jutro o godzinie 15:30 stark i spółka zmierzą się z Wisłą All in! Games Kraków.

Lista uczestników LOOT.BET/CS Season 5 wygląda teraz następująco: 

2115 Actina PACT HAVU Gaming HellRaisers
Team Heretics Izako Boars m1x Nemiga Gaming
Nordavind pro100 SJ Gaming SKADE
Unique Team Winstrike Team Wisła All in! x-kom AGO

Rozgrywana w systemie szwajcarskim faza zasadnicza LOOT.BET/CS Season 5 potrwa do 8 grudnia. Z kolei między 9 a 22 grudnia odbywać się będą play-offy, których zwycięzca zgarnie główną nagrodę w wysokości 18 tysięcy dolarów. Łączna pula zawodów wynosi natomiast 30 tysięcy.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Argentyńczyk na ratunek Brazylii

Argentynę i Brazylię w Counter-Strike'owym sensie łączy tak naprawdę tylko położenie na jednym kontynencie. Gracze z Argentyny od zarania dziejów z za...