Pierwsze eliminacje do WESG w CS:GO już w piątek. Zapisy trwają!

Kolejna edycja World Electronic Sports Games coraz bliżej. Nim jednak drużyny i zawodnicy pojawią się w Chongqing, by powalczyć o łączną pulę nagród w wysokości 5,5 miliona dolarów, potrzebne są eliminacje. A te w przypadku Counter-Strike: Global Offensive ruszają już w najbliższy piątek.

Tym razem Polacy próbować swoich sił będą w regionie Europy Wschodniej, do którego przypisano również m.in. Albanię, Bułgarię, Grecję, Kosowo, Rumunię czy też Turcję. Otwarty etap kwalifikacji podzielono na dwa oddzielne turnieje – pierwszy z nich rozpocznie się 15 listopada, drugi natomiast 22 listopada. Stawką każdego z nich będą po dwa miejsca w zamkniętych eliminacjach. Te odbędą się natomiast między 25 listopada a 8 grudnia i podczas nich na pewno zobaczymy takie formacje, jak Aristocracy, Illuminar Gaming, SKADE oraz Virtus.pro. W sumie daje nam to ośmiu uczestników zamkniętych zawodów kwalifikacyjnych, którzy rywalizować będą między sobą o jeden bilet na główną imprezę WESG 2019-2020 – i wtedy zacznie się walka o naprawdę wielkie pieniądze.


>> Zapisz się do kwalifikacji w CS:GO <<


World Electronic Sports Games to turniej esportowy o zasięgu globalnym, którego organizatorem jest Alibaba Sports. Zmagania pod szyldem WESG odbywają się nieprzerwanie od 2016 roku.

Materiał powstał we współpracy z U Can Company.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

A83650: Przekonam każdego, że wejście na scenę Hearthstone'a jest dobrym biznesem

Hearthstone w Polsce bez wątpienia nie należy do najpopularniejszych tytułów esportowych. Mimo to w naszym kraju nie brak utalentowanych karciarzy. Je...