fot. ESL/Jak Howard

Gładka przeprawa Heroic na inaugurację DreamHack Open Atlanta 2019

Od łatwego zwycięstwa swoją przygodę z DreamHack Open Atlanta 2019 zaczęło Heroic. Skandynawska formacja nie miała większych problemów z pokonaniem o wiele niżej notowanego Triumph Gaming, w drugiej połowie nie oddając rywalom nawet jednego punktu.

Heroic 16 : 6 Triumph Gaming

(DH Open Atlanta – grupa A)
16 9 Nuke 6 6
7 0

Gra po stronie broniącej zapewniła Heroic udany start. Zespół z Danii co prawda przegrał pierwszą pistoletowkę, ale zaraz po niej wskoczył na właściwe tory i zanotował serię aż siedmiu zwycięstw z rzędu. Niemniej to nie był jeszcze koniec emocji, bo w końcowej fazie pierwszej połowy Triumph wreszcie przebudziło się. Reprezentanci gospodarzy nie tylko zdołali przełamać pewnie dotychczas grającą defensywę przeciwnika, ale nawet znacznie zmniejszyli jego, bezpieczną zdawałoby się, przewagę. W efekcie obie ekipy podczas przerwy dzieliły już tylko trzy oczka. A wszystko dzięki Gabe’owi „Spongey’owi” Greinerowi, który ustrzelił aż osiemnaście fragów!

Niemniej w drugiej części starcia grał już tylko jeden zespół i było to Heroic. Drużyna z Europy w ofensywie radziła sobie świetnie, chociaż czasami zdarzało jej się kilka wyrównanych potyczek. Ale i te koniec końców wpadały na jej konto, dzięki czemu jej prowadzenie znowu zaczęło rosnąć. I tak rosło przez kolejne kilkanaście minut, zaś Triumph mogło tylko bezradnie przyglądać się, jak całe spotkanie zmierza do końca. Finalnie Amerykanie nie zdobyli już ani jednego punktu i polegli boleśnie 6:16.


Już za chwilę kolejny mecz, w którym CR4ZY podejmie Chaos Esports Club. Spotkanie to wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Po więcej informacji na temat DreamHack Open Atlanta 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Perkz mógł dołączyć do Jankosa i Vandera w H2K?

Starsi fani League of Legends na pewno pamiętają Team ROCCAT, który złożony był wyłącznie z Polaków. To w nim pierwsze kroki na wielkiej scenie stawia...

>