fot. ESL/Bart Oerbekke

ENCE pierwszym uczestnikiem Champions Cup

Organizatorzy Champions Cup rozpoczynają kompletowanie listy uczestników grudniowej imprezy. Eden Esports podzieliło się informacją, że pierwsze zaproszenie na turniej trafiło do zawodników ENCE.

Fińska ekipa CS:GO wciąż nie odnalazła optymalnej dyspozycji po tym, jak w jej szeregi wstąpił Miikka „suNny” Kemppi. Od zakończenia berlińskiego Majora drużyna zawodzi na całej linii, co oczywiście potęguje głosy, że odsunięcie od składu Aleksiego „Aleksiegob” Virolainena było pochopną decyzją. Przeciętne rezultaty suNny’ego i spółki znalazły swoje odzwierciedlenie w światowym rankingu prowadzonym przez HLTV, w którym podopieczni Slaavy „Twisty” Räsänena notowani są dopiero na trzynastej pozycji. Rozgrywki na Malcie będą zatem doskonałą okazją do tego, by gracze ENCE uspokoili swoich sympatyków i wreszcie wskoczyli na poziom, na którym byli przed zmianą kadrową.

Champions Cup odbędzie się w dniach od 19 do 22 grudnia w maltańskim mieście St. Julian’s. Oprócz ENCE o nagrody z puli 300 tysięcy dolarów powalczy siedem formacji Counter-Strike: Global Offensive – organizatorzy zaproszą jeszcze dwie ekipy, natomiast pozostałe miejsca na turnieju zostaną przyznane czterem najlepszym drużynom z europejskich kwalifikacji oraz jednej z chińskich.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami przedostatni dzień fazy grupowej europejskiej EPL

Jeszcze tylko cztery mecze zostały do rozegrania w ramach fazy grupowej europejskiej ESL Pro League Season 10. Dwa z nich odbędą się właśnie dziś  i n...