sebekx
fot. ESL

Z ziemi włoskiej do Polski. Sebekx powraca do Illuminar Gaming!

Illuminar Gaming poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych, że do jej drużyny League of Legends powraca Sebastian „Sebekx” Smejkal, który ponownie obejmie w drużynie funkcję midlanera. Niedawno Polak zakończył współpracę z Samsung Morning Stars, tym samym żegnając się z włoską sceną.

O przejściu Sebekxa do iHG spekulowano od dłuższego czasu, jednak dopiero dziś pojawiło się oficjalne potwierdzenie. Smejkala zastąpi na środkowej alei Gawła „Kashtelana” Paprzyckiego, który zdecydował się na rozstanie z formacją pod koniec października tego roku.  Warto przypomnieć, że nie będzie to pierwsza współpraca 24-latka z iHG – zawodnik ten reprezentował już barwy tej organizacji od sierpnia 2017 roku do września 2018 roku. W trakcie swojej pierwszej przygody z polską formacją Sebekx odniósł wiele sukcesów, przyczyniając się do zdobycia dwóch tytułów mistrzowskich w trakcie ESL Mistrzostw Polski lato 2017 i wiosna 2018. Ponadto ma on na swoim koncie wicemistrzostwo V4 Future Sports Festival 2018, wicemistrzostwo European Masters 2018, mistrzostwo trzeciego sezonu Pucharu Polski Cybersport oraz podwójne mistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej.

Tak prezentuje się aktualny skład Illuminar Gaming:

Karol „Konektiv” Wojciechowski
Artur „Rybson” Gębicz
Sebastian „Sebekx” Smejkal
Łukasz „Puki Style” Zygmunciak
Paweł „Delord” Szabla
Bartłomiej „VoV” Ryl
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DH Open: CR4ZY vs Sprout – statystyki graczy

Sprout to pierwsza formacja, która zapewniła sobie awans do finałowego meczu DreamHack Open Atlanta 2019. W pierwszym niedzielnym półfinale niemiecka...