fot. twitter.com/MorningStarsET

Samsung Morning Stars triumfatorem Rainbow Six Masters League Season 3

Mamy nowego mistrza Rainbow Six Masters League. Tym zostało Samsung Morning Stars, które na przestrzeni lanowych finałów trzeciego sezonu rozgrywek jako jedyne nie przegrało ani jednego meczu i straciło zaledwie jedną mapę.

Tę reprezentantom SMS urwała Invicta Gaming, która w finale drabinki wygranych stoczyła z Adamem „Mefisto” Dumą i jego kolegami zacięty pojedynek i w pewnym momencie to nawet ona prowadziła 1:0! Potem jednak punktowali już tylko podopieczni sponsorowanej przez Samsunga organizacji, którzy ostatecznie wygrali 2:1. Z kolei w wielkim finale, w którym ponownie natrafili na Invictę, nie było już żadnej litości. Tym razem międzynarodowy skład zgarnął całą pulę, zamykając decydujący pojedynek w dwie godziny i triumfując 2:0. Na najniższym stopniu podium rozgrywanego w Warszawie turnieju stanęło natomiast SLAVGENT, które w pierwszym niedzielnym spotkaniu musiało uznać wyższość drużyny Igora „iqorexa” Pawelca.

W taki sposób zwycięzcy cieszyli się, wznosząc puchar za mistrzostwo:

Końcowa klasyfikacja Rainbow Six Masters League Season 3 i podział puli nagród prezentują się następująco:

1. Samsung Morning Stars 10 000 zł
2. Invicta Gaming 5 000 zł
3. SLAVGENT 3 000 zł
4. PRIDE 2 000 zł
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sukces trzy dni po powrocie. GODSENT wygrywa WePlay! Forge of Masters Season 2

14 listopada GODSENT po półtorarocznej przerwie oficjalnie powróciło na scenę Counter-Strike'a. Zaledwie trzy dni później szwedzka organizacja może św...