STS
kt Rolster

Kolejne zmiany w Korei. UmTi oraz Gango opuszczają KT Rolster!

Zmian na południowokoreańskiej scenie League of Legends ciąg dalszy. Dziś rano dotarła do nas informacja z obozu KT Rolster, czyli jednej z najbardziej rozpoznawalnych organizacji z Dalekiego Wschodu, której szeregi opuścili dwaj zawodnicy. Mowa tutaj o marksmanie Byunie „Gango” Se-hoonie oraz leśniku Eomie „UmTim” Seong-hyeonie. Zarówno Gango, jak i UmTi w zespole znajdowali się od […]

Zmian na południowokoreańskiej scenie League of Legends ciąg dalszy. Dziś rano dotarła do nas informacja z obozu KT Rolster, czyli jednej z najbardziej rozpoznawalnych organizacji z Dalekiego Wschodu, której szeregi opuścili dwaj zawodnicy. Mowa tutaj o marksmanie Byunie „Gango” Se-hoonie oraz leśniku Eomie „UmTim” Seong-hyeonie.

Zarówno Gango, jak i UmTi w zespole znajdowali się od grudnia 2018 roku. Ich przygoda w LCK pod banderą KT Rolster od samego początku nie układała się najlepiej. W trakcie zmagań w ramach wiosennego splitu LCK 2019 Gango i spółka borykali się z wieloma problemami, co finalnie doprowadziło do tragedii – KT Rolster, które jeszcze latem 2018 roku podnosiło puchar za mistrzostwo LCK, znalazło się na dziewiątej lokacie, co oznaczało konieczność walki w barażach.

W trakcie turnieju barażowego nie doszło do większych perturbacji i kibice formacji mogli odetchnąć z ulgą, wiedząc, że w kolejnym splicie najwyższej klasy rozgrywkowej w Korei Południowej nie zabraknie KT. To jednak nie oznaczało, że dyspozycja drużyny uległa poprawie, bo latem sytuacja była równie napięta i zawodnicy do ostatnich dni fazy regularnej walczyli o to, aby uniknąć spadku. Letnie rozgrywki LCK zespół ukończył na ósmej pozycji, co jasno pokazywało, że organizacja musi wprowadzić zmiany w swoim składzie.

Tak prezentuje się obecny skład KT Rolster:

Hwang „Kingen” Seong-hoon
Song „Smeb” Kyung-ho
Go „Score” Dong-bin
Gwak „Bdd” Bo-seong
Kim „PraY” Jong-in
No „SnowFlower” Hoi-jong
Jeon „Zenit” Tae-gwon
Kang „Hirai” Dong-hoon

Obecnie nie wiadomo, kto zajmie miejsce Gango i UmTiego w wyjściowym składzie KT w nadchodzącym sezonie. Identycznie sytuacja wygląda względem przyszłości obu zawodników, którzy jak na razie nie poinformowali o swoich dalszych planach.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
faker

Faker zostaje w SK Telecom T1! Koreańczyk przedłużył kontrakt

Jak co roku społeczność League of Legends nie może doczekać się wieści na temat przyszłości Lee "Fakera" Sang-hyeoka. Za każdym razem, gdy ważność umo...