STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

Znamy wszystkich uczestników finałów ESL Pro League Season 10

Za nami ostatni mecz drugiej fazy grupowej ESL Pro League Season 10. A oznacza to ni mniej, ni więcej, że znamy już pełną listę szesnastu drużyn, które za kilka tygodni powalczą na światowych finałach EPL-a w Odense o ponad pół miliona dolarów.

Jako ostatnie do grona uczestników dołączyło 100 Thieves, które w końcowej serii spotkań amerykańskiej dywizji nie dało większych szans FURII Esports, pokonując ją 2:0. Za oceanem bilet do Danii już wcześniej wywalczyły sobie również m.in. Evil Geniuses oraz Team Liquid, a także debiutujące na zawodach tej rangi ATK.

Jeśli zaś chodzi o Europę, to najbardziej w oczy rzuca się absencja Ninjas in Pyjamas i Teamu Vitality. Na turnieju nie mogło zabraknąć też oczywiście liderów światowego rankingu i triumfatorów trzech ostatnich Majorów, czyli Astralis. Z kolei z tych nieco bardziej „nietypowych” kierunków, takich jak Azja i Oceania, przepustkę zgodnie z oczekiwaniami zapewniły sobie TYLOO oraz Grayhound Gaming.

Pełna lista uczestników turnieju finałowego prezentuje się następująco:

100 Thieves Astralis ATK Evil Geniuses
FaZe Clan Fnatic G2 Esports Grayhound Gaming
Heroic Team Liquid MIBR mousesports
Natus Vincere North Sharks Esports TYLOO

Światowe finały ESL Pro League Season 10 odbędą się między 3 a 8 grudnia w Odense. W sumie weźmie w nich udział szesnaście formacji, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 600 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Po dwóch latach Biofrost opuszcza CLG. Znamy jego następcę

Dwa lata – tyle trwała przygoda Vincenta "Biofrosta" Wanga z Counter Logic Gaming. Dłuższa jednak już nie będzie, bo 23-letni support dziś w nocy poże...