fot. Riot Games

Xmithie po dwóch latach żegna się z Liquid. Filipińczyk dołączy do Immortals?

Miniona noc dostarczyła nam nieprawdopodobnej ilości informacji na temat przyszłości wielu zawodników dotychczas występujących w League of Legends Championship Series. Jedną z najważniejszych była ta, z której dowiedzieliśmy się, że Jake „Xmithie” Puchero zdecydował się na zakończenie przygody z Teamem Liquid po ponad dwuletniej współpracy.

Filipińczyk reprezentował barwy tej formacji od listopada 2017 roku. Zdecydowanie okres spędzony pad banderą Liquid nie był czasem straconym, bo 28-latek wspólnie ze swoim zespołem sięgnął po wiele tytułów, całkowicie dominując regionalną scenę. Dowodem na potęgę Liquid jest niewątpliwie fakt, że ekipa ta na swoim koncie posiada cztery tytuły mistrzowskie LCS, które wywalczyła jeden po drugim. To jednak nie wszystko, bo na koncie TL znajduje się także tytuł wicemistrza Mid-Season Invitational 2019. Jeżeli chodzi z kolei o Worldsy, to tutaj formacja ta nie miała wiele szczęścia i w 2019 roku podobnie, jak w 2018 roku, odpadła na etapie fazy grupowej, nie dostępując okazji rywalizacji w play-offach.

Warto również wspomnieć, że wiemy już, do jakiej drużyny może dołączyć 28-latek. Według wstępnych, niepotwierdzonych plotek, przekazanych przez znanego dziennikarza esportowego, Jacoba Wolfa, Xmithie zasili szeregi… Immortals. Przypomnijmy, że Filipińczyk miał już okazję występować pod banderą organizacji pomiędzy majem a listopadem 2017 roku. W tym krótki epizodzie zdołał wywalczyć wicemistrzostwo LCS, a także zakwalifikować się na mistrzostwa świata, gdzie on i jego zespół nie odnieśli większego sukcesu.


ŚLEDŹ TRANSFERY NA SCENIE LOL-A:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro spadnie czy utrzyma się w ESL MP? Wiele zależy od... CLEANTmixu

Rusza siódmy i jednocześnie ostatni tydzień etapu ligowego ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 w CS:GO. Na ten moment pewne swojego losu jest tylko Izak...