fot. twitter.com/FNATIC

Oficjalnie: Selfmade dołącza do Fnatic!

Oskar „Selfmade” Boderek podbija League of Legends European Championship w iście piorunującym tempie. Po zaledwie roku spędzonym na najwyższym poziomie rozgrywkowym nadwiślański leśnik znalazł zatrudnienie we Fnatic!

Polski zawodnik we wtorek po południu opuścił SK Gaming, które jako pierwsze dało mu szansę występu w LEC. Śmiało możemy powiedzieć, iż Boderek już wiosną spełnił pokładane w nim nadzieje, pomagając drużynie awansować do play-offów rozgrywek, a przy okazji zgarniając jeszcze tytuł najlepszego debiutanta splitu. Latem reprezentanci niemieckiej organizacji znacznie obniżyli jednak loty, tuż przed finiszem fazy zasadniczej żegnając się z marzeniami o awansie do najlepszej szóstki.

Od tamtej pory z otoczenia Selfmade’a nie docierało do nas zbyt wiele informacji, lecz dziś wiemy już, iż rodzimy dżungler wkrótce przywdzieje pomarańczowo-czarną koszulkę. Co istotne, we Fnatic Boderek ponownie złączy siły z Timem „Nemesisem” Lipovškiem, wraz z którym w barwach MAD Lions udało mu się sięgnąć po triumf w letniej edycji European Masters 2018.

Transfer Selfmade’a oznacza, iż miejsce w składzie brytyjskiej organizacji stracił Mads „Broxah” Brock-Pedersen, który swoją karierę będzie kontynuował w północnoamerykańskim Teamie Liquid. Największym sukcesem Duńczyka osiągniętym we Fnatic było oczywiście ubiegłoroczne wicemistrzostwo świata.

Więcej o pozostałych ruchach w tym okienku transferowym można przeczytać, klikając w poniższy banner.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

cvMax odpowiada na zarzuty. "Nigdy nie powiedziałem Swordowi, że go zabiję"

Kim "cvMax" Dae-ho postanowił wypowiedzieć się w sprawie oskarżeń dotyczących jego osoby. Na swoim kanale uruchomił stream specjalnie poświęcony całej...