fot. Riot Games/Michał Konkol

Evil Geniuses prezentuje Svenskerena jako swojego dżunglera!

Nowy-stary uczestnik LCS, Evil Geniuses, ogłosił dzisiaj pierwszego członka swojego składu na sezon 2020 północnoamerykańskich rozgrywek. Jest nim Dennis „Svenskeren” Johnsen, który w ciągu ostatnich dwóch lat reprezentował barwy Cloud9.

Duński dżungler jest jak na razie jedynym reprezentantem EG, ale niewykluczone, że wkrótce dołączy do niego jego kompan z C9. Według niedawnych informacji przekazanych przez ESPN Esports w składzie Evil Geniuses zobaczymy również Tristana „Zeyzala” Stidama, który w Cloud9 grał na pozycji wspierającego. Miejsce tych zawodników w C9 mają rzekomo zająć kolejno Robert „Blaber” Huang oraz Philippe „Vulcan” Laflamme.

Evil Geniuses po raz ostatni mogliśmy oglądać w LCS w roku 2014. Na przełomie 2014/2015 organizacja przeszła rebranding na Winterfox… i już podczas kolejnego splitu rozgrywek pożegnała się z miejscem w północnoamerykańskiej czołówce League of Legends. Po blisko dwóch latach EG wróciło do starej nazwy, a we wrześniu tego roku organizacja oficjalnie ogłosiła powrót do LCS, wykupując miejsce Echo Fox.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Origen wróci na salony? Formacja potwierdza transfer trzech graczy

Kolejne doniesienia Jacoba Wolfa z ESPN Esports znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Origen potwierdziło dzisiaj bowiem pozyskanie trzech...